Planowane wyłączenia prądu w rejonie energetycznym Mińsk-Mazowiecki

Planowane wyłączenia prądu w rejonie energetycznym

W dniach od 5 do 14 października planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie rejonu energetycznego Mińsk-Mazowiecki.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Guzew

  • numery od 102 do 105
2022-10-05 07:00 2022-10-05 11:00 4 0330 Guzew 1
Księżyki

  • 40,41
2022-10-05 08:00 2022-10-05 11:30 4 0422 Równe Księżyki
Żelechów

  • ul. Władysława Sikorskiego odbiorcy od numeru 1 do numeru 12
  • ul. Henryka Dąbrowskiego
  • ul. Ignacego Prądzyńskiego
2022-10-05 09:00 2022-10-05 13:00 4 09-1037 (ŻELECHÓW OŚ. CHŁOPICKIEGO 1)
Glinianka

  • ul. Wrzosowa od 5 do Zamkowej + 50
  • ul. Podzamcze
  • ul. Zamkowa
2022-10-05 09:00 2022-10-05 13:00 4 1003 Glinianka Topole
Księżyki

  • od 37 do 39, 42
2022-10-05 11:30 2022-10-05 14:00 3 0422 Równe Księżyki
Rudno

  • od 9 do 14b,
2022-10-05 11:30 2022-10-05 15:30 4 0809 Rudno 2
Budy Łękawickie

  • od 2 do 10
2022-10-06 07:00 2022-10-06 11:00 4 0348 Łękawica
Marysin

  • Parking TIR Augustówka – Zajazd Emida
2022-10-06 07:00 2022-10-06 08:00 1 05A1391 Marysin Augustówka
Sulejówek

  • ul. Asfaltowa 1 B , 13 , 15 ,15 a-c
  • ul. Trakt Brzeski 2 , 2 L
  • ul. Ogrodnicza

Zakręt

  • ul. Piękna 7
  • ul. Dobra od Szkolnej do nr. 28/29
  • ul. Dębowa
  • ul. Jana Pawła II od Szkolnej do Pięknej
  • ul. Malownicza
  • ul. Szkolna od Traktu do nr. 27
  • ul. Trakt Brzeski od 1 do 33 + od 2 do 18 ,18 a-d , 26 , 26 B ,22
  • ul. Kościelna od Szkolnej do 15
  • ul. Podgórna
  • ul. ks. Iwaniuka

Nowy Konik

  • ul. Terespolska
2022-10-06 08:00 2022-10-06 10:00 2 1263 Sulejówek Asfaltowa 0187 Janówek I 1340 Zakręt Piękna 1282 Janówek II Szkoła
, 1357 Konik Nowy 1283 Zakręt Kościół 0066 Konik Nowy
Malcanów

  • ul. Podleśna od 27 do 43 i od 38 do 40 + 49 abcd
  • ul. Graniczna 18
  • 49 D
2022-10-06 09:00 2022-10-06 13:00 4 0262 Malcanów Kolonie
Działki Brzezina
Miętne

  • ul. Kościelna od numeru 2 do numeru 91
2022-10-06 09:00 2022-10-06 11:00 2 09-0903 (MIĘTNE 8)
Gójszcz

  • od 43 do 90 oraz działka 61,72,74,76,77,148,311,
2022-10-06 09:00 2022-10-06 13:00 4 0593 Skrzeki Zbróżki
Łomnica

  • od numeru 1 do numeru 51
2022-10-06 09:30 2022-10-06 13:30 4 09-0450 (ŁOMNICA 1) – (1) B.D.
Rudno

  • od 9 do 14b,
2022-10-06 11:30 2022-10-06 15:30 4 0809 Rudno 2
Sulejówek

  • ul. Asfaltowa 1 B , 13 , 15 ,15 a-c
  • ul. Trakt Brzeski 2 , 2 L
  • ul. Ogrodnicza

Zakręt

  • ul. Piękna 7
  • ul. Dobra od Szkolnej do nr. 28/29
  • ul. Dębowa
  • ul. Jana Pawła II od Szkolnej do Pięknej
  • ul. Malownicza
  • ul. Szkolna od Traktu do nr. 27
  • ul. Trakt Brzeski od 1 do 33 + od 2 do 18 ,18 a-d , 26 , 26 B ,22
  • ul. Kościelna od Szkolnej do 15
  • ul. Podgórna
  • ul. ks. Iwaniuka

Nowy Konik

  • ul. Terespolska
2022-10-06 15:00 2022-10-06 17:00 2 1263 Sulejówek Asfaltowa 0187 Janówek I 1340 Zakręt Piękna 1282 Janówek II Szkoła
, 1357 Konik Nowy 1283 Zakręt Kościół 0066 Konik Nowy
Marysin

  • Parking TIR Augustówka – Zajazd Emida
2022-10-06 16:00 2022-10-06 16:30 0,5 05A1391 Marysin Augustówka
Rządza

  • 21a, od 83 do 90

Papiernia

  • od 1 do 32, 66, działki 224, 275, 393, 489
  • ul. Wołomińska 1A, od 6 do 9 oraz działki 206, 227, 233, 287, 239,

Ołdakowizna

  • od 12 do 16d oraz działki letniskowe,

Retków

  • od 51 do 65 działka 879, Retkowizna 22, od 53 do 55,

Stanisławów

  • Kolonie Stanisławów od 19 do 22, Ogródki działkowe SAWA

Stróżki

  • od 1 do 9

Turze

  • 4, 6, od 8 do 15A, 39, 49, 50A, oraz działki 1121, 1132
2022-10-07 08:30 2022-10-07 10:30 2 0626 Papiernia 1, 0627 Papiernia 2, 0628 Papiernia 3, 1253 Turze 2, 1369 Turze 4 Osiedle, 1323 Ołdakowizna 4, 0714 Retkowizna 1, 0715 Retkowizna 2, 0967 Retkowizna 3
Dziechciniec

  • ul. Miodowa 23, 25, 26, 30, 32, 35a;
  • ul. Ziołowa 74a, 82, 84, 86, 89, 89a;90

Malcanów

  • ul. Letnia 33 .29 a
2022-10-07 09:00 2022-10-07 13:00 4 0736 Malcanów 3
Otwock

  • ul. Wczasowa od Tysiąclecia do Kraszewskiego
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 80
  • ul. B. Czecha od Marusarzówny do Chrobrego
  • ul. Słoneczna od 14 do 26 i od 15 do 27
2022-10-07 09:00 2022-10-07 13:00 4 0087 Świder Sosnowa
Ruda Tarnowska

Bączki

Tarnów

Samogoszcz

2022-10-07 09:00 2022-10-07 13:00 4 09-1153 (TARNÓW ULASEK) 09-0279 (SAMOGOSZCZ) 09-0458 (BĄCZKI) 09-0755 (TARNÓW) 09-0754 (RUDA TARNOWSKA)
Rudno

  • od 9 do 14b,
2022-10-07 11:00 2022-10-07 15:00 4 0809 Rudno 2
Wierzbno

  • od 22 do 43,
2022-10-08 08:00 2022-10-08 12:00 4 0817 Wierzbno 1
Sokół

  • od numeru 96 do numeru 106A
2022-10-10 08:00 2022-10-10 12:00 4 Sokół 1 A- 09-0867
Głosków

  • ul. Cicha 12, 13, 18
2022-10-10 08:30 2022-10-10 12:30 4 09-0658 (DUDKA 2)
Otwock

  • ul. Komunardów od Jaracza do Turystycznej,
  • ul. Wojska Polskiego od Komunardów do Zielne bez numeru 12
  • ul. Poselska 1,2
  • ul. Brzozowa od nr. 1B do Komunardów
2022-10-10 09:00 2022-10-10 13:00 4 03-0771 Otwock Jaracza
Milew

  • od 1 do 42, działki 332, 338
2022-10-10 11:00 2022-10-10 15:00 4 05-0345 Milew
Kaleń Drugi

  • od numeru 37 do numeru 45
2022-10-10 13:00 2022-10-10 17:00 4 Kaleń 5- 09-0613
Duchnów

  • ul. Wiosenna
  • ul. Nizinna
  • ul. Łabędzia
  • ul. Kwitnącej Jabłoni
  • ul. Spacerowa
  • ul. Góry Warszawskie
  • ul. Pogodna
  • ul. Księżycowa
  • ul. Wspólna

Stefanówka

  • ul. Żurawia od nr 63 do 49 i 50 + nr 60, 72, 86
  • ul. Krucza
  • ul. Bociania

Boryszew

2022-10-11 08:00 2022-10-11 10:30 3 03-0557, 03-0072, 03-1435, 03A1544, 03-1291,03-0531, 03-1143, 03-1402, 03-0923, 03-0073, 03-1426, 03-1480, 03A0167, 03-0558, 03-1228, 03-1131, 03-1006, 03A1562
Szymanowice Małe

  • 13 i 13a

Szymanowice Duże

  • 33 i 34
2022-10-11 08:30 2022-10-11 14:30 6 09-1017 (SZYMANOWICE DUŻE 2)
Izdebno-Kolonia

  • od numeru 31 do numeru 50
2022-10-11 08:30 2022-10-11 12:30 4 09-0747 (IZDEBNO 3 KOL.)
Choszcze

Porzewnica

Grodzisk

  • ul. Ogrodowa od 3 do 53
  • ul. Osiedlowa od 3 do 5
  • ul. Południowa od 2 do 10, od 18 do 27, od 50 do 64 parzyste
  • ul. Wolności od 1 do 2
2022-10-11 08:30 2022-10-11 11:30 3 05-0323 Grodzisk 5, 05-0867 Choszcze, 05-0844 Porzewnica
Milew

  • od 6 do 35
2022-10-11 11:00 2022-10-11 15:00 4 05-0345 Milew
Łukówiec

  • od 61 do 66
2022-10-11 11:30 2022-10-11 14:30 3 05-1120 Łukówiec 5
Duchnów

  • ul. Wiosenna
  • ul. Nizinna
  • ul. Łabędzia
  • ul. Kwitnącej Jabłoni
  • ul. Spacerowa
  • ul. Góry Warszawskie
  • ul. Pogodna
  • ul. Księżycowa
  • ul. Wspólna

Stefanówka

  • ul. Żurawia od nr 63 do 49 i 50 + nr 60, 72, 86
  • ul. Krucza
  • ul. Bociania

Boryszew

2022-10-11 16:30 2022-10-11 19:00 3 03-0557, 03-0072, 03-1435, 03A1544, 03-1291,03-0531, 03-1143, 03-1402, 03-0923, 03-0073, 03-1426, 03-1480, 03A0167, 03-0558, 03-1228, 03-1131, 03-1006, 03A1562
Wólka Kałuska

  • od 1 do 2
2022-10-12 08:00 2022-10-12 10:30 3 05-0779 Wólka Kałuska
Szymanowice Duże

Szymanowice Małe

Nieciecz

Siedzów

  • od numeru 41 do numeru 46
2022-10-12 08:00 2022-10-12 09:30 2 09A1354 (OWOC SIEDZÓW), 09-1198 (SIEDZÓW B), 09-0991 (NIECIECZ 3),
09-0389 (SZYMANOWICE MAŁE), 09-1020 (SZYMANOWICE DUŻE 3), 09-1017 (SZYMANOWICE DUŻE 2), 09-1016 (SZYMANOWICE MAŁE 2), 09-0173 (NIECIECZ), 09-0146 (SZYMANOWICE DUŻE), 09-0990 (NIECIECZ 2)
Stary Żabieniec

  • od numeru 32 do numeru 77,

Uścieniec-Kolonia

  • nr. 28
2022-10-12 08:30 2022-10-12 12:30 4 09-0887 (ŻABIENIEC STARY 3)
Halinów

  • ul. Malinowa
  • ul. Cicha od Partyzantów do Malinowej + nr 43D
  • ul. Partyzancka od Parkowej do nr 2;+ nr 29
  • ul. Parkowa od Partyzantów do Malinowej;
2022-10-12 09:00 2022-10-12 13:00 4 03-0664 Halinów Osiedle Domków
Wiązowna

  • ul. Sarnia
  • ul. Superunek
2022-10-12 09:00 2022-10-12 13:00 4 03-1121 Wiązowna Dąbała
Wólka Kałuska

  • od 3 do 14, działka 121
2022-10-12 10:30 2022-10-12 14:30 4 05-0779 Wólka Kałuska
Milew

  • od 6 do 35
2022-10-12 11:00 2022-10-12 15:00 4 05-0345 Milew
Szymanowice Duże

Szymanowice Małe

Nieciecz

Siedzów

  • od numeru 41 do numeru 46
2022-10-12 17:00 2022-10-12 18:30 2 09A1354 (OWOC SIEDZÓW), 09-1198 (SIEDZÓW B), 09-0991 (NIECIECZ 3),
09-0389 (SZYMANOWICE MAŁE), 09-1020 (SZYMANOWICE DUŻE 3), 09-1017 (SZYMANOWICE DUŻE 2), 09-1016 (SZYMANOWICE MAŁE 2), 09-0173 (NIECIECZ), 09-0146 (SZYMANOWICE DUŻE), 09-0990 (NIECIECZ 2)
Wielgolas

  • ul. Starowiejska od 1 do 10
  • ul. Spacerowa 2
  • ul. Mińska od 3 do 13 nieparzyste, 20, 22
2022-10-13 08:00 2022-10-13 12:00 4 05-0383 Wielgolas 1
Sulejówek

  • ul. Paderewskiego 1,4B
  • ul. Kościuszki 9, 12, 10 ,7, 5, 8,3,6,1A, 1, 4
  • ul. Niepodległości 15A, 16,18
  • ul. 11 Listopada 39,34,36,38,41,43,45,32, 30, 31, 28, 29, 26, 15, 17, 17A
  • ul. Pileckiego 1,1A,2,4
2022-10-13 09:00 2022-10-13 13:00 4 03-0182 Sulejówek Kilińskiego
Nowa Krępa

  • od numeru 22 do numeru 36
2022-10-13 09:00 2022-10-13 13:00 4 09-0884 (KRĘPA 2_)
Wola Ducka

  • ul. Słoneczna od Zdrojowej do nr. 30, 37
2022-10-13 09:00 2022-10-13 13:00 4 03-0906 Wola Ducka 3
Milew

  • od 6 do 35
2022-10-13 11:00 2022-10-13 15:00 4 05-0345 Milew
Wielgolas

  • ul. Mińska 1, 14, 16, 18
2022-10-13 12:00 2022-10-13 14:00 2 05-0383 Wielgolas
Skupie

  • od 67 do 103
2022-10-14 08:00 2022-10-14 12:00 4 05-0111 Skupie
Nieciecz

  • od numeru 31 do numeru 43,

Szymanowice Małe

  • od numeru 30 do numeru 45
2022-10-14 08:00 2022-10-14 18:00 10 09-0173 (NIECIECZ)
Kopki

  • ul. Młyńska
  • ul. Mostowa
  • ul. Nad Świdrem od Słonecznej do nr 45 i 38
2022-10-14 08:00 2022-10-14 10:00 2 03-0394 Kopki 2 03-1363 Kopki Świder
Stanisławów

  • ul. Szkolna od 12 do 41
  • ul. Wołomińska od 1 do 26
  • ul. Podgraniczna od 3 do 22
  • ul. Warszawska 28, 30
2022-10-14 08:30 2022-10-14 12:00 4 05-0488 Stanisławów Szkoła
Radwanków Szlachecki

  • od numeru 8 do numeru 40 oraz Zajazd Pochulanka
2022-10-14 09:00 2022-10-14 13:00 4 09-0103 (RADWANKÓW SZLACHECKI 1)
Glina

  • ul. Polna od nr 1 i 2 do nr 13 i 18
2022-10-14 09:00 2022-10-14 13:00 4 03-1472 Glina Polna
Janów

  • ul. Wspólna od 5 do 12b
  • ul. Słoneczna od 1 do 18
2022-10-14 09:30 2022-10-14 13:30 4 05-0165 Janów Wieś
Skupie

  • od 13 do 65a
2022-10-14 12:00 2022-10-14 14:00 2 05-0111 Skupie
Kopki

  • ul. Młyńska
  • ul. Mostowa
  • ul. Nad Świdrem od Słonecznej do nr 45 i 38
2022-10-14 16:00 2022-10-14 18:00 2 03-0394 Kopki 2 03-1363 Kopki Świder

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Potężna kraksa na DW 634

Potężna kraksa na DW 634

19 lipca na drodze wojewódzkiej nr 634 w Lipce doszło do zderzenia 3 samochodów. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał – zapewnia rzecznik [...]
0 komentarzy
Podawał się za amerykańskiego żołnierza - wyłudził od mieszkanki Mazowsza 57 tys. zł

Podawał się za amerykańskiego żołnierza – wyłudził od mieszkanki Mazowsza 57 tys. zł

Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Sprawcy, którzy najczęściej posiadają wiele fałszywych kont/profili, podają się w Sieci między innymi za [...]
0 komentarzy
„W mieszkaniu jest dzik!” - nietypowa interwencja dzielnicowych

„W mieszkaniu jest dzik!” – nietypowa interwencja dzielnicowych

Dzielnicowi z Garwolina nie dowierzali, kiedy otrzymali zgłoszenie o dziku, który znajduje się w mieszkaniu w bloku na jednym z osiedli. Po przyjeździe [...]
0 komentarzy
Zatrzymana po policyjnym pościgu - była pijana i nie miała prawa jazdy

Zatrzymana po policyjnym pościgu – była pijana i nie miała prawa jazdy

30-letnia kierująca citroenem zbagatelizowała polecenia mundurowych do zatrzymania się i zaczęła uciekać krajową 53. Po trwającym kilka kilometrów pościgu ostatecznie mundurowi zatrzymali pojazd. [...]
0 komentarzy
Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2024

Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2024

W ciągu ostatniej doby w wypadkach drogowych zginęło 5 osób. Od początku wakacji ofiar śmiertelnych na drogach naszego kraju było 156. Policja prezentuje [...]
0 komentarzy
Od 4 lat nie miał prawa jazdy, ale miał 4 promile alkoholu i spowodował kolizję

Od 4 lat nie miał prawa jazdy, ale miał 4 promile alkoholu i spowodował kolizję

48-letni mężczyzna prowadził pojazd nie mając od czterech lat prawa jazdy, ale za to miał cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu i swoją [...]
0 komentarzy
Sprawcy kradzieży metodą „na kolec” trafili do aresztu

Sprawcy kradzieży metodą „na kolec” trafili do aresztu

Otwoccy kryminalni zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzanych o kradzież metodą „na kolec”. Mężczyźni w wieku 50 oraz 37 lat usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży [...]
0 komentarzy

Zlikwidowane nielegalne laboratorium narkotyków na terenie powiatu siedleckiego

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji Zarządu w Łodzi prowadząc działania wymierzone przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się tworzeniem na terytorium RP nielegalnych laboratoriów [...]
0 komentarzy
Upojona alkoholem 46-latka zakończyła jazdę w rowie, bo myślała, że ktoś ją goni

Upojona alkoholem 46-latka zakończyła jazdę w rowie, bo myślała, że ktoś ją goni

To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie. Na szczęście 46-latka, która kierowała Renault nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kobieta wsiadła za kierownicę, mając ponad 2 [...]
0 komentarzy
Dwaj pijani sąsiedzi nie przyznawali sie do kierowania a ich pojazd spłonął

Dwaj pijani sąsiedzi nie przyznawali sie do kierowania a ich pojazd spłonął

Obaj byli pijani i żaden nie przyznawał się do kierowania autem, które we wtorkowe popołudnie stanęło w płomieniach. 28 i 38 -latek trafili [...]
0 komentarzy

Narkotyki schował w skrzynce na listy

Operacyjni ze Śródmieścia kolejny raz uderzyli w narkobiznes. Tym razem zatrzymali w bloku przy ulicy Śliskiej 39-latka, który w mieszkaniu oraz skrzynce na [...]
0 komentarzy
Matka i syn aresztowani za przestępstwa narkotykowe

Matka i syn aresztowani za przestępstwa narkotykowe

Intensywne czynności operacyjne prowadzone przez grodziskich kryminalnych zaowocowały przedstawieniem kobiecie i mężczyźnie zarzutów karnych. W ich domu policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 60 gramów [...]
0 komentarzy

Wypadek osobówek i ciężarówki na DW631

Zderzyło się zbyt wiele samochodów naraz, bo dwa osobowe i ciężarowy. Stało się to w Zielonce 16 lipca na drodze nr 631 o [...]
0 komentarzy

Kolizja trzech samochodów na S8

Zderzenie fiata, volkswagena i ciężarowego maana nastąpiło w Kobyłce, na trasie S8 w kierunku Białegostoku 16 lipca o godzinie 15.59. Straż pożarna zastała wszystkich [...]
0 komentarzy
Wypadek samochodu z przyczepą kempingową na S8

Wypadek samochodu z przyczepą kempingową na S8

Ten wypadek wyglądał groźnie. Zderzyły się samochód osobowy ciągnący przyczepę kempingową i bus. Wypadek miał miejsce w Trojanach, na trasie S8 17 lipca o godzinie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.