Plateau – twórcy ?Projektu Grechuta? w Zielonce

W niedzielę, 10 września o 18:30 w sali Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce wystąpi zespół Plateau. Zasłynęli jako autorzy bestsellerowego albumu ?Projekt Grechuta? (2011), na którym zamieścili swoje autorskie i odważne wersje piosenek Mistrza.
Są twórcami takich przebojów jak: ?Niebezpiecznie piękny świt? i ?Nic nie pachnie jak ty?. Słyną z bardzo dobrych koncertów, których zagrali już ponad 700!
Od lat łączą poetyckie teksty z rockowymi i akustycznymi brzmieniami. Mają na swoim koncie 5 płyt. Wydany w 2011 roku album ?Projekt Grechuta? okazał się ogromnym sukcesem, a zespół Plateau zagrali ponad 300 koncertów promujących tę płytę, zapraszając na swoją trasę koncertową m.in. takie sławy jak Martyny Jakubowicz, Renata Przemyk, MagdaUmer, Marek Jackowski czy Adam Nowaka (Raz Dwa Trzy)…
Występowali w tak prestiżowych miejscach jak warszawska Sala Kongresowa, Filharmonia Bałtycka, Teatr Roma oraz legendarna Piwnica Pod Baranami.
Ich ostatnia płyta, ?W związku z Tobą? ukazała się w 2016 roku i przyniosła im kolejny przebój – utwór zatytułowany ?Niebezpiecznie piękny świt?, który dotarł do pierwszych miejsc kilkudziesięciu list przebojów w całej Polsce. Słyną z bardzo dobrych koncertów, będących połączeniem niezwykłej wrażliwości, doskonałego kontaktu z publicznością oraz… elementów kabaretowych, dzięki czemu często wypełniają sale do ostatniego miejsca.
10.września (niedziela), godz. 18:30, OKiS Zielonka, ul. Łukasińskiego. Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.