Platoniczna miłość do PiS

Z Ryszardem Węsierskim, obecnym wicestarostą (PiS) w Powiecie Wołomińskim o powodach zmiany szyldu rozmawia Teresa Urbanowska.– Zdziwiło mnie trochę, że wśród kandydatów PiS w Markach nie znalazłam Pańskiego nazwiska. Czy to znaczy, że zrezygnował Pan z działalności w samorządzie, czy też, że Pańskie drogi z tym ugrupowaniem rozeszły się?
– Nie. Nie zrezygnowałem a nawet podniosłem swoje kwalifikacje, odbierając 8 października dyplom ukończenia rocznych podyplomowych studiów na Wydziale Prawa i Administracji w Uniwersytecie Warszawskim. Jednak na znak protestu przeciwko oszczerczej kampanii wobec mojej osoby, prowadzonej przez osoby związane z obecnym pełnomocnikiem PiS w Markach, nie kandyduję z list PiS.
– Czy zechce Pan powiedzieć coś więcej na temat tej oszczerczej kampanii jaka jest przeciwko Panu prowadzona?
– Być może w przyszłości tak. W tej chwili jednak nie chciałbym tego robić.
– Rozumiem, że Ryszard Węsierski, którego można znaleźć na listach Komitetu Wyborczego Wyborców (KWW) Centrum Samorządowe ? Nasza Gmina to Pan?
– Zgadza się. Będę kandydował do Rady Powiatu Wołomińskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców (KWW) Centrum Samorządowe ? Nasza Gmina. Dodam, że Komitet ten nie wystawia swojego kandydata na Burmistrza w Markach.
– W tym miejscu muszę Panu zadać kolejne pytanie: – Czy to znaczy, że odejdzie Pan z PiS na zawsze?
– Żaden polityk nigdy nie powie ?nigdy? ani ?na zawsze?. Ale dzisiaj moja miłość do PiS stała się bardziej Platoniczna. Niech mi Pani zada to pytanie po wyborach samorządowych.

2 przemyślenia nt. „Platoniczna miłość do PiS

  1. Tą platoniczną miłość do PiS posiada nie tylko Pan Węsierski. Też będąc członiem PiS w Markach protestując przeciwko oszczerczej informacji o mojej osobie startuję z listy Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

  2. Brawo panowie ,że mieliście odwagę to zrobić. Panu Ryszardowi obecnemu Wicestaroście ślę wyrazy szacunku i życzę sukcesu wraz z kolegami z Centrum Samorządowego. Czytałem te listy wyborcze Centrum w Markach, Ząbkach, Kobyłce i Zielonce oraz Radzyminie. Są mocne i merytoryczne. Trzymam za Was panowie kciuki Oczywiście mój marecki głos ma pan Ryszard „odważny i uczciwy”, a PiS to ma kłopot bo listy cienkie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.