„Pogotowie” posprząta Wołomin

Wołomin Zielone Pogotowie_grafika

Jak informuje wołomiński magistrat ruszyła nowa, bezpłatna usługa Miejskiego Zakładu Oczyszczania. Usługa ma spowodować koniec dzikich wysypisk śmieci.

„Nigdy więcej przepełnionych ulicznych koszy na śmieci i zanieczyszczonych przystanków. Zielone pogotowie uruchomione właśnie przez MZO w Wołominie będzie reagowało na każdy sygnał od mieszkańców” – głosi przekazana informacja.
– W obsługę zleceń pochodzących z „Zielonego Pogotowia” będą zaangażowani dotychczasowi pracownicy MZO. Nie tworzymy żadnych nowych etatów, a tylko lepiej wykorzystujemy nasze zasoby zarówno sprzętowe jak i personalne – podkreśla Jarosław Kubała, prezes MZO w Wołominie.
Na potrzeby „Zielonego pogotowia” uruchomiono specjalny numer telefonu, który będzie do dyspozycji mieszkańców od 7 do 21 od poniedziałku do soboty.
– Ta inicjatywna pokazuje, jak ważnym podmiotem na mapie naszego miasta jest MZO i jak wiele dobrego może robić dla Wołomina – podkreśla Elżbieta Radwan, burmistrz miasta. – Chcę podkreślić, że codzienne zaangażowanie pracowników MZO sprawia, że jest to dziś najbardziej transparentna spółka komunalna w kraju, podejmująca coraz to nowe inicjatywy, nie bojąca się żadnych wyzwań. Dziś pracownicy podejmują kolejną inicjatywę w służbie mieszkańcom, bo chcą odpowiadać na ich realne potrzeby.
„Zielone pogotowie” będzie interweniowało na wszystkich terenach publicznych należących do miasta i gminy – skwerach, ulicach, parkach, przystankach i wszystkich innych gminnych przestrzeniach. By wskazać miejsce wymagające zainteresowania MZO – wystarczy zadzwonić pod numer 501-702- 910, napisać do firmy na Facebooku lub maila: zielone.pogotowie@mzo.wolomin.pl a w ciągu 48 godzin problem zniknie.
– W ten sposób chcemy efektywnie wykorzystać nasze możliwości obsługi mieszkańców, nie generując przy tym dodatkowych kosztów – zapewnia prezes MZO.

Wołomin Zielone Pogotowie_grafika
„Zielone pogotowie” to unikalne przedsięwzięcie na skalę krajową i możliwe tylko dzięki faktowi, że spółka odpowiadająca za utrzymanie czystości w Wołominie w stuprocentach należy nie do prywatnego właściciela, a do miasta. Dzięki temu jej priorytetem jest nie tylko zysk, ale przede wszystkim zapewnienie komfortu mieszkańcom Wołomina.

regulamin

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.