Przegrana siatkarzy w Garwolinie

W 11. kolejce III ligi seniorów w piłce siatkowej zespół Uczniowskiego Klubu Siatkówki SKOK Wołomin przegrał w Garwolinie 3:1, a w 12. kolejce rozegranej 2 lutego w hali OSiR Huragan zmierzył się z ULKS Orlik Przytyk.

Nasi siatkarze sponsorowani przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową SKOK w Wołominie rozpoczęli mecz z ULKS Orlik Przytyk w składzie: Mirosław Krone, kapitan Adam Sowa, Sebastian Kuchta, Michał Dudziński, Mariusz Stróżyński, Maksymilian Szuleka i libero Marcin Szeliga. Fragmentaryczny przebieg seta: 4:4, 7:9, 8:14, 14:18, 21:23 i po wyrównanej końcówce 25:22 dla zespołu gości.

W drugim secie dominowali siatkarze UKS SKOK i bez problemu wygrali go 25:17. W secie tym na boisku pojawili się: Piotr Michalik za Marcina Stróżyńskiego i Mateusz Witkowski za Mirosława Kronego.

Trzeci set rozpoczął się obiecująco od prowadzenia 7:5, a następnie trwała zacięta walka o każdy punkt, ale tylko do stanu 19:20.

W końcówce większe zdecydowanie pokazali goście i wygrali go 25:20. W secie tym od początku wystąpił Piotr Michalik ? został zmieniony przy stanie 8:8 przez Marcina Stróżyńskiego, a przy wyniku 8:7 wszedł Kacper Palonka i, wnosząc wiele radości do gry, pozostał w niej do końca seta. Na dwie zagrywki pojawił się również Mateusz Witkowski.

W czwartym secie trener UKS SKOK Karol Moczydłowski powrócił do ustawienia z początkowych dwóch setów. W połowie seta za Maksymiliana Szulekę wszedł Kacper Palonka. W całym spotkaniu dzielnie z ławki rezerwowych wspierali naszych siatkarzy Przemysław Cholewa i Łukasz Dąbrowski.

Przebieg czwartego seta: do stanu 13:13 trwała zażarta walka o każdy punkt, a następnie przewagę osiągnęli goście: 17:13, 22:18, 24:18 i wygrali go 25:18, a cały mecz 3:1 w czasie 105 minut.

7 lutego na naszej hali wygrali mecz z MUKS Bielik Kołbiel 3:1.