Przegrana siatkarzy z Mińskiem

Po zmianie stron nasi zdobyli tylko dwa punkty, a goście siedem i po 10 minutach wygrali go 15:9 i cały mecz 3:2.

W 10. kolejce trzecioligowych zmagań siatkarzy seniorzy UKS SKOK Wołomin mieli za przeciwnika Mińsko-Mazowiecki Klub Siatkówki z Mińska Mazowieckiego i ulegli mu 2:3.

W pierwszym secie nasi siatkarze sponsorowani przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową SKOK Wołomin wystąpili w składzie: 2 ? Mirosław Krone, 15 ? kapitan Adam Sowa, 13 ? Sebastian Kuchta, 4 ? Michał Dudziński, 3 ? Marcin Stróżyński, 18 ? Maksymilian Szuleka i 12 ? libero Marcin Szeliga. Przy stanie 4:5 Maksymilian Szuleka wykonał osiem zagrywek w tym trzy asowe. Fragmentaryczny przebieg partii 2:3, 12:6, 20:15 i po 22 minutach gry 25:20 dla UKS SKOK.

W drugim secie przy stanie 20:23 boisko opuścił Mirosław Krone, a jego miejsce na zagrywce zajął Kacper Palonka. Maksymilian Szuleka popisywał się bardzo wysoką skutecznością zagrywki, ale seta również po 22 minutach gry wygrali goście 25:23. W trzecim secie od stanu 4:4 zaznaczyła się wyraźna przewaga naszych siatkarzy ? 10:8, 14:12, 16:12, 21:17, którzy ostatecznie po 20 minutach wygrali 25:18.

W czwartym secie role się odwróciły ? goście kontrolowali jego przebieg i mimo chwilowej zmiany Mirosława Kronego na Mateusza Witkowskiego wygrali po 19 minutach gry 25:17.

W piątym secie zacięta walka trwała do momentu zmiany stron ? 8:7 dla gości. Po zmianie stron nasi zdobyli dwa punkty, a goście siedem i po 10 minutach wygrali go 15:9 i cały mecz 3:2.

W składzie obecni, ale nie grali w meczu: Przemysław Cholewa i Piotr Michalik. Łączny czas meczu to godzina 45 minut.

W niedzielę 29 stycznia nasi seniorzy zagrali w Garwolinie i przegrali 3:1, a w hali OSiR zagrają 2 lutego o godz. 20.30 z Orlikiem Przytyk.