Radzymin zaprosił do walki o tytuł Mistrza Polski

86 młodych zawodników walczyło w Radzyminie (w sobotę 24 października) o tytuły Mistrza Polski. Miejscowemu kubowi tym razem przypadły brązowe medale.Do ważnego wydarzenia sportowego doszło 24 października w Radzyminie. Tego dnia  odbyły się bowiem XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców.
Organizatorem turnieju z ramienia PZ Karate był MKS KK Radzymin, a współorganizatorem Urząd miasta i Gminy Radzymin, Powiat Wołomiński i Urząd Marszałkowski.  Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Krzysztof Chaciński, burmistrz Radzymina. Zawodnicze zmagania rozegrano w kategoriach kumite i kata, gdzie rywalizowało o miano Mistrza Polski 86 zawodników z 48 klubów zrzeszonych w PZK.
W klasyfikacji drużynowej wygrał klub z Konstancina, na miejscu drugim uplasował się klub z Łomży zaś miejsce trzecie zajął klub z Leżajska.
W organizowanych na własnym terenie zawodach miejscowi zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale. Jeden z nich przypadł w udziale Piotrowi Remiszowi występującemu w kategorii -70 kg drugi stał się udziałem Macieja Czerwińskiego w kategorii +80 kg.
Sponsorami nagród dla zawodników były firmy: JFC, Praktiker, SoraYa, Namioty Halowe,Polko.