Radzyminiacy I miejsce na Mazowszu

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kuba Pałaszewski z Radzymina zdobywając złota w kategorii kumite, kata i walk reżyserowanych.? W minioną niedzielę (5 lutego 2017) w Siedlcach na Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Radzymińska Karate ACADEMY wypadła bardzo dobrze ? mówi Tomasz Lenkiewicz, trener radzymińskich karateków. ? Ogólnie zdobyliśmy 24 medale w kategorii młodzików i juniorów.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz Kuba Pałaszewski zdobywając złota w kategorii kumite, kata i walk reżyserowanych ? opowiada szkoleniowiec.
W turnieju wzięło udział 185 zawodników z 17 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.
– Nasi zawodnicy w rywalizacji drużynowej na Mazowszu już po raz trzeci zajęli I miejsce ? mówi, nie kryjąc radości Tomasz Lenkiewicz.
W klubie radzymińskiej KARATE ACADEMY aktualnie, rekreacyjnie  trenuje ok 250 osób z czego około 50. zawodników w różnych grupach wiekowych.
Tradycyjnie już ferie zimowe najlepsi zawodnicy klubu spędza na obozie sportowym w malowniczym Gliczarowie/k Zakopanego.
? Będziemy przygotowywać i szlifować formę na drugą część sezonu startowego. Już w marcu czeka nas start w Mistrzostwach Okręgu Wschodniego i Mistrzostwa Europy dla młodzików i juniorów w Berlinie , a w kwietniu w Kopenhadze ME seniorów ? zapowiada sensei Lenkiewicz.