Rockowe Trójmiasto w powiecie wołomińskim

Ciekawy pomysł, dobre zespoły i charytatywna akcja. Tak można w wielkim skrócie opisać to co działo się w miniony weekend w Wołominie, Zielonce i Kobyłce podczas Rockowego  Trójmiasta.Pierwsze koty za płoty Za nami Rockowe Trójmiasto czyli cykl rockwych koncertów zagranych przez młode, lokalne zespoły , które połączyła wspólna akcja charytatywna.
W tym roku impreza już przeszła  do historii od strony muzycznej, zaś zbiórka pieniędzy dla Pawła i Piotra trwać będzie do końca października i wtedy też będą znane ostateczne wyniki zbiórki. Jeden z chłopców ma chorobę Aspergera, drugi jest autystykiem a zebrane środki finansowe pomogą im w leczeniu tego typu schorzeń. Podczas tych trzech koncertów byli obecni państwo Agnieszka Dymerska i Piotr Halber, którzy w swej pracy zawodowej jak i w kontaktach rodzinnych spotykają się na co dzień z dziećmi, które są autystykami. Podczas koncertów podzielili się z publicznością swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.
Organizatorzy koncertów: Radomir Osiński, Andrzej Zbyszyński, Maciej Łoś, Filip Brzeski i Grzegorz Grabowski serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli tą akcję i wrzucili swoje skromne oszczędności do puszek a także pani Agnieszce i panu Piotrowi, za krótkie acz ważne treści merytoryczne. Serdeczne podziękowania należą się Starostwu Powiatu Wołomińskiego, MDK Wołomin, OKiS Zielonka, MOK Kobyłka wraz z dyrektorami tych ośrodków kultury, władzom poszczególnych gmin i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagali podczas organizacji koncertów i zbiórki pieniężnej.

 oprac. red.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.