Rodzinny Piknik w Dąbrówce

15 grudnia ubiegłego roku  przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury odbył się Rodzinny Piknik Bożonarodzeniowy, który zgromadził wielu mieszkańców Gminy Dąbrówka.

Przybyli mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w warsztatach kreatywnych i stworzyć własne składane bombki oraz świąteczne stroiki. Warsztaty tworzenia stroików przeprowadziła Edyta Mędrzycka z kwiaciarni Cuda Wianki z Trojan.
Do dyspozycji była także ?fotobudka? z prawdziwymi saniami Świętego Mikołaja oraz stanowisko z gastronomią,  w prowadzeniu którego pomagały panie z Klubu Seniora z Dąbrówki.
Piknik rozpoczął się wspólnym odliczaniem  i rozświetleniem choinki, która zrobiła na zgromadzonych niesamowite wrażenie.
Wójt Gminy Dąbrówka ? Radosław Korzeniewski, Przewodnicząca Rady Gminy ? Agnieszka Gryglas, Zastępca Wójta ? Dorota Wróbel oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce ? Anna Maniecka, życzyli wszystkim przybyłym wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Nie zabrakło też animacji i wielu konkursów z nagrodami, przeprowadzonych w świątecznej oraz rodzinnej atmosferze.
Głównym punktem programu był Show LED ?Zimowe historie światłem malowane? w wykonaniu agencji Jo Art Show. Było to coś, co pojawiło się w Gminie Dąbrówka po raz pierwszy – pokaz podczas którego aktorzy wykorzystali najnowsze technologie i innowacyjne rekwizyty, tworząc niezapomniany pokaz świetlny połączony z show pirotechnicznym.
Źródło:  GCK Dąbrówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.