6 przemyśleń nt. „Są pieniądze na kanalizację dla Gminy Jadów

  1. Nie wierzcie w jego słowa.Dla niego liczy się tylko prywatny interes własnej kieszeni,czego dowodem jest 12000 miesięcznie(takie są pobory naszego Wójta), które mu rzekomo mu przyznała rada.Wszyscy i tak wiemy ,że gminą rządzi p.Sobotka. NIe gódzmy się na nich.Apeluję odrzućmy tą klikę.

  2. Jak się okazuje pobory Wójta wynoszą 13800 zł .Złodziejstwo!!!

  3. Gdyby nasz wielce szanowny Wójt złożył wniosek w pierwszym terminie składania, na pewno byłby już dawno rozpatrzony i inwestycja byłaby już w realizacji. Ale największy specjalista pisania wniosków w województwie mazowieckim czeka, aż z pierwszej edycji wnioski ukarzą się w internecie i wówczas na ich podstawie wypełnia wnioski dla gminy. Najwyższy czas aby przestał być wójtem i niech zajmie się wypełnianiem wniosków w prywatnej działalności. Ciekawe czy tak wybitny specjalista osiągnie takie same pobory jakie ma w gminie???

  4. Szanowni Państwo na zebraniach przedwyborczych kandydaci na radnych naszej gminy głoszą piękne hasła, że radni powinni wskazywać kierunek rozwoju a Wójt powinien być wykonawcą tych wskazań. Niestety jednak, jak to przyznała Pani radna z Wójt podczas podziękowań na ostatniej sesji rady powiedziała, cytuję „My to jesteśmy jak te cielątka…..” Droga Pani i drodzy wyborcy, apeluję do wszystkich: NIE POTRZEBUJEMY W RADZIE CIELĄT, KTÓRE ROBIĄ TO, CO KROWA ZARYCZY!!!!!! Najwyższy czas przerwać to błędne koło, gdyż w innym wypadku przez kolejne 4 lata nic w naszej gminie się nie zmieni, a w 2014 roku będziemy mamieni tą samą ulotką wyborczą co teraz i 4 lata temu.

  5. Panie Wójcie ,wielce szanowny demokrato, czy to uczciwe zastraszać i szantażować kandydatów na radnych z konkurencyjnych ugrupowań?Cała gmina o tym huczy.To stalinowskie metody z samego dna moralności.

  6. Powiedział co wiedział, WODNIK SZUWAREK MISTRZ KANALIZACJI I WODOCIĄGÓW

Możliwość komentowania jest wyłączona.