Skatepark w Zielonce to nowe miejsce ekstremalnych wyzwań!

Skatepark w Zielonce to nowe miejsce ekstremalnych wyzwań!

W Zielonce otwarto nowy obiekt, który z pewnością stanie się przestrzenią do rozwijania umiejętności i nauki nowych tricków.

Skatepark w Zielonce to wyjątkowe połączenie obiektu betonowego z modułową Vert Rampą, stworzonego z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków dla użytkowników. Obiekt ten cechuje się imponującą powierzchnią jezdną wynoszącą aż 1470 metrów kwadratowych, co czyni go jednym z największych skateparków w regionie.

Projekt skateparku w Zielonce jest niezwykle wszechstronny, a jego celem jest zaspokojenie potrzeb użytkowników o różnych poziomach zaawansowania. Skatepark składa się ze strefy Kids oraz z  dwupoziomowego Bowla i rozbudowanej sekcji Street.

Strefa Kids jest dedykowana  najmłodszym miłośnikom sportów miejskich. Ta sekcja pełni również funkcję strefy rozgrzewkowej, pozwalając młodym adeptom na początek swojej ekstremalnej przygody w bezpiecznym otoczeniu.

Dwupoziomowy Bowl jest stworzony dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy chcą przeżyć prawdziwą adrenalinę. Ten element zapewnia niezapomniane wrażenia i możliwość realizacji najbardziej wymagających trików.

W sekcji streetowej fani jazdy ulicznej znajdą doskonałe warunki do ćwiczeń i doskonalenia swoich umiejętności na przeszkodach, schodach i barierkach.

Część Parkowa będzie idealną powierzchnią dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w skateparkowych konkurencjach. To idealne miejsce do poprawy techniki i eksperymentowania z różnymi trikami.

Największą atrakcją skateparku w Zielonce jest imponująca Vert Rampa o wysokości 3,10 metra, która zapewnia niesamowite wrażenia i możliwość wykonywania widowiskowych skoków. Skatepark w Zielonce to nowe forum kultury skate w rejonie i wzajemnej integracji różnych dziedzin sportów wyczynowych. Obiekt mieści się przy ul. Dziennikarskiej 57.

Autorem projektu skateparku jest Slo Concept – marka działająca na polskim i europejskim rynku od 2003 roku, specjalizująca się w projektowaniu i budowie skateparków oraz innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Budową zajęła się krakowska firma budowlana Techramps – świętująca w tym roku 20-lecie działalności i tysiące zbudowanych obiektów sportowych.

 

 

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka - 30 lat firmy ANETKA

Zielonka – 30 lat firmy ANETKA

Do grona przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność w Zielonce od 30 lat, dołącza pan Robert Nesterowicz, właściciel firmy „ANETKA”. Z okazji jubileuszu, Burmistrz [...]
0 komentarzy
Zielonka - koncert dla par świętujących 50-lecie małżeństwa

Zielonka – koncert dla par świętujących 50-lecie małżeństwa

W niedzielę 18 lutego w sali widowiskowej OKiS odbył się wyjątkowy koncert w wykonaniu Pierwszej Damy Polskiej Operetki – Grażyny Brodzińskiej. Gośćmi, którzy [...]
0 komentarzy
Zielonka - ruszył remont nawierzchni w ul. Brzozowej

Zielonka – ruszył remont nawierzchni w ul. Brzozowej

Ruszyły prace związane z położeniem nowej nawierzchni na fragmencie ulicy Brzozowej (od ul. Wojska Polskiego do Wrzosowej). Już niebawem zyska ona asfaltową nakładkę, [...]
0 komentarzy
Zielonka - Mistrzostwo Same Judo w Wenecji

Zielonka – Mistrzostwo Same Judo w Wenecji

Młodzi judocy z Zielonki po raz kolejny dali popis swojego talentu i sportowego ducha walki. W minioną niedzielę, w międzynarodowym turnieju w Wenecji, [...]
0 komentarzy
Obwieszczenie Burmistrza Miasta Zielonka

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Zielonka

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Zielonka o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Zielonka dla rejonu ul. Podleśnej. Na podstawie art. 17 pkt. [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.