Święto Kolorów w Markach

Święto Kolorów w Markach

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się najbardziej kolorowa impreza tego lata! Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami! Już w ten weekend zawita do Marek.

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

– Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów?
Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się NAJBARDZIEJ KOLOROWYM PUNKTEM W POLSCE.

Gdzie i kiedy:
15 lipca 2023
14.00 – 18.00
PARK WOLONTARIUSZY

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/826485895572272

Święto Kolorów w Markach Święto Kolorów w Markach Święto Kolorów w Markach

Więcej informacji z Marek

Bezpłatne zajęcia Zumby z Marecką Kartą Mieszkańca

Bezpłatne zajęcia Zumby z Marecką Kartą Mieszkańca

Od 10 lutego rusza nowa edycja bezpłatnych zajęć Zumba Fitness® dla posiadaczy Mareckiej Karty Mieszkańca. Zajęcia odbywać się będą bez zmian organizacyjnych: termin: [...]
0 komentarzy
Marki - Bezpłatne warsztaty dla młodzieży

Marki – Bezpłatne warsztaty dla młodzieży

Fundacja Safe Spot, (TU) jesteś bezpieczny zaprasza młodzież w wieku 10-16 lat na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w przestrzeni CAF3 przy ul. [...]
0 komentarzy
Marki - Białystok zdobyty!

Marki – Białystok zdobyty!

Po emocjonującym pojedynku WWL Badminton Marcovia Marki przywiózł 2 punkty z Podlasia. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy pojedynek z medalistą ubiegłorocznej Ekstraligi [...]
0 komentarzy
Marki - Konkurs ofert - przedszkola dla trzylatków

Marki – Konkurs ofert – przedszkola dla trzylatków

Zapraszamy przedszkola niepubliczne do wzięcia udziału w konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego. Zadanie polega na zapewnieniu dzieciom w [...]
0 komentarzy

Marecki Klub Kobiet z Pasją zaprasza na XI edycję imprezy dedykowanej wszystkim Paniom z miasta Marki. SZMINKA 2026

„Proszę się nie poddawać. Nigdy w życiu!” – to hasło pod jakim w tym roku odbędzie się jedenasta edycja Konwentu Kobiet SZMINKA, organizowanego [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.