Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Zielonkowskie Forum Samorządowe serdecznie zaprasza przedstawicieli Organizacji Pozarządowych prowadzących działalność na terenie Powiatu Wołomińskiego na konferencję inaugurującą rozpoczęcie projektu pt. ?Współdziałanie sektora pozarządowego i samorządowego na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Powiecie Wołomińskim.”.

W ramach projektu, którego budżet wyniesie ponad 100 000 zł, będziemy przede wszystkim kompleksowo wspierać w rozwoju stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe prowadzące działalność na terenie Powiatu Wołomińskiego. Zorganizujemy m.in. cykl przydatnych szkoleń a nasi eksperci codziennie będą Państwu pomagać np. w przygotowywaniu wniosków czy rozliczaniu dotacji.
Dodatkowo, w ramach naszego przedsięwzięcia opracowane zostaną dobre praktyki współpracy pomiędzy samorządami a organizacjami pozarządowymi, których wdrożenie poprawi wzajemne relacje i uczyni je bardziej przejrzystymi. Będziemy wspierać również grupy nieformalne i osoby zainteresowane założeniem organizacji. Partnerem projektu jest Urząd Miasta Zielonka.
Projekt został zrealizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych, a także ze Środków Gminy Zielonka
Wszystkie nasze usługi będą dla Państwa bezpłatne!
W trakcie konferencji przedstawimy Państwu szerzej nasz projekt
i będziemy przyjmować zapisy na nasze pierwsze działania.
Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie umożliwi Państwu pozyskanie większej ilości środków na realizację celów statutowych,
a także odciąży Państwa z części pracy administracyjnej.
Konferencja rozpocznie się 2 kwietnia (środa) o godz. 16.00
w Ośrodku Kultury w Zielonce, przy ul. Literackiej 20.
Po konferencji zapraszamy Państwa na smaczny poczęstunek (obiad), który będzie również okazją do rozmów kuluarowych i wymiany doświadczeń!
Zgłoszenia na konferencję przyjmuje do dnia 28 marca
Krzysztof Napiórkowski na adres napiorkowski@poczta.onet.pl lub telefonicznie, w godz. 8-15, pod numerem 0 604 201 765.\

Grzegorz Grabowski
Prezes
Zielonkowskiego Forum Samorządowego
 

3 przemyślenia nt. „Szkolenie dla organizacji pozarządowych

  1. DO REDAKCJI
    Gdzie obiecane nagrody w głosowaniu na miss?
    Dzis w gazecie miały byc dane wygranych osób…

  2. Jaki z Ciebie niecierpliwy Człowiek – Losowanie nagród dla osób biorących udział w głosowaniu, które przesłały swoje namiary do redakcji, odbędzie się publicznie – podczas „Magicznej niedzieli” na hali sportowej w Zielonce – 30 marca.

  3. A dziwi sie pani? Mineło 2 tygodnie i nagród niema. Trzeba było od razu tak napisać i po sprawie a nie wprowadzac ludzi w błąd.

Możliwość komentowania jest wyłączona.