Wszyscy jesteśmy tacy sami

Barwne prace plastyczne udekorowały korytarze szkolne w Zespole  Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku. Powstały na potrzeby powiatowego konkursu plastycznego pt. „Niepełnosprawni są wśród nas”
We wtorek 10 maja 2017 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku odbyło się ogłoszenie wyników VII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas”. Wyłoniono wielu laureatów, ale nagrodzone zostały wszystkie prace, które w tegorocznej edycji konkursu wykazywały – zgodnie z tematem przewodnim, że „Wszyscy jesteśmy tacy sami”.
Głównym celem konkursu jest przybliżenie zagadnień niepełnosprawności oraz uwrażliwienie uczestników na problemy osób niepełnosprawnych.
Współorganizatorem VII Powiatowego Konkursu Plastycznego “Niepełnosprawni są wśród nas” jest Powiat Wołomiński reprezentowany przez Starostę Wołomińskiego, który uświetnił ogłoszenie wyników swoją obecnością.
Nagrody i wyróżnienia przyznane w czterech kategoriach: klas „0” oraz klas I-III Szkół Podstawowych.
Tradycyjnie na ogłoszenie wyników przybyło wielu gości. Wśród nich nie zabrakło Rafała Mathiaka, wójta Klembowa, Kazimierza Rakowskiego, obecnego starosty wołomińskiego i wieloletniego wójta Gminy Klembów oraz Karola Małolepszego, radnego powiatu.
Po uhonorowaniu wszystkich artystów przyszedł czas na imprezę integracyjną oczywiście nie zabrakło słodkości i aromatycznej kiełbaski z grilla.

Redakcja

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.