Wyjątkowy Dzień Dziecka w Miejskim Centrum Sportu

fot.Bogdan +Üladowski (40)

Co jest najlepszym i najbardziej wyczekiwanym prezentem dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka? Oczywiście fantastyczna zabawa, a najlepiej zabawa w wodzie pod czujnym okiem instruktorów.

Spełniając dziecięce marzenia Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach postanowiło zaprosić 1 czerwca małe i nieco starsze dzieci (do 15 roku życia) na bezpłatne pełne atrakcji zabawy na basenie.

Jeszcze więcej niespodzianek przygotowali pracownicy MCS Ząbki wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 na sobotę 3 czerwca br. W tym dniu odbędą się III Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Ząbek p. Roberta Perkowskiego, w których mogą wziąć udział dzieci z roczników: 2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010. Zawody są organizowane we współpracy z Academy of Hasten „Trenuj z Mistrzami”, a gościem specjalnym będzie multimedalistka mistrzostw Polski Sonia Bochyńska.

Po zawodach teren Miejskiego Centrum Sportu zamieni się w pełen atrakcji park rozrywki, gdzie każdy, niezależnie od wieku będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej, wziąć udział w loterii fantowej oraz obejrzeć pokazy karate i występy swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych do wspólnego świętowania.

Zdjęcia z archiwum Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.