Z nami bliżej do Legii?!

Akademia Młodego Piłkarza GOOL rozpoczyna nowy sezon 2013/2014. Po ubiegłorocznych sukcesach sportowych, takich jak wejście do rozgrywek wojewódzkich o Puchar Tymbarku, I miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Sulejówka a także I miejsce w turnieju Wesoła CUP, czekają nas nowe wyzwania.

Zawodnicy trenujący w AMP GOOL mają szansę trafić do Legii Warszawa ? oficjalnego partnera AMP GOOL ? taką szansę wykorzystało już czterech zawodników z naszej Akademii. ? Naszym celem jest promocja młodych, utalentowanych chłopców, którzy kończą szkolenie w Akademii i chcą iść dalej ? kierujemy i monitorujemy losy naszych wychowanków.

Sezon w AMP GOOL zapowiada się bardzo emocjonująco. Planujemy takie atrakcje jak: wyjazdy na mecze Mistrzów Polski, spotkania z piłkarzami Legii, testy sprawnościowe czy następne edycje Wielkich rywalizacji miast, turnieju mikołajkowego, mecze sparingowe i inne atrakcje, o których opowiemy bezpośrednio na treningach. Z nami bliżej do Legii ? przekonuje Jakub Szcześniak, General Menager AMP GOOL Profesjonalna i przeszkolona kadra szkoleniowa składająca się z instruktorów/trenerów piłki nożnej pod bacznym okiem koordynatora ds. szkoleniowych będzie prowadzić treningi według programu szkoleniowego AMP GOOL.

Zawodnicy będą korzystać ze sprzętu sportowego Akademii dostosowanego do wieku uczestników. Rodzice pociech będą mogli uczestniczyć w programie Aktywny rodzic i wspólnie z dzieckiem podnosić umiejętności piłkarskie. Generalnym sponsorem AMP GOOL jest SKOK Wołomin, oficjalnym partnerem Legia Warszawa. Zapraszam już dziś do AMP GOOL ? Dołącz do naszej rodziny piłkarskiej!