Zapowiedzi wydarzeń Życia Powiatu

Kobyłka
? 27 marca Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zaprasza na otwarte, pokazowe zajęcia taneczne z Mandaryną. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tańcem nowoczesnym, wiek nie gra roli! W tym dniu odbędzie się również rekrutacja na zajęcia, które będą w stałej ofercie MOK- u od kwietnia 2011 r.

Marki
? Marecki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich rodziców (mamę i tatę razem), na bezpłatną prelekcję „Jak zachować proporcje pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym?”. Prelekcja  odbędzie się 25 marca o godzinie 18.00, poprowadzi ją wybitny pedagog, mgr Marzena Skoczylas.

Radzymin
? 26 marca w hali sportowej Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu zostanie rozegrany VII Wiosenny Halowy Turniej Łuczniczy na 30m. Zawodników zapraszamy do uczestnictwa, a wszystkich sympatyków do oglądania zmagań.
? 24 marca o godzinie 15.00 w Miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie odbędzie się montaż słowno-muzyczny „Wiosna na łące” autorstwa p. E. Stańczak i M. Mazur. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!
? Stowarzyszenie „Pomóż Dzieciom” oraz Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Domów Dziecka. Zawody odbędą się w hali ROKiS 27 marca od godziny 9.00. Więcej szczegółów znajdą państwo na stronie www.rokis.rpinfo.pl

Wołomin
? Teatr „Piąty wymiar” zaprasza na spektakl pt. „Kwintet” wg. Andrzeja Stasiuka, który odbędzie się 27 marca o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie. Spektakl zorganizowany z okazji Święta Międzynarodowego Dnia Teatru.
? 30 marca w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbędą się gminne eliminacje do 16 edycji konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Więcej informacji znajdą państwo na stronie: www.wygrajsukces.com.pl
? Dni Wołomina odbędą się w dniach 3-9 kwietnia 2011 roku. Program uroczystości dostępny jest na stronie www.um.wolomin.pl. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę, przewidziane są koncerty, zawody i turnieje, spektakle, pokazy tańca oraz wiele innych atrakcji. Na wszystkie imprezy wstęp wolny!
? Młodzież wołomińskich liceów wraz z organizatorami zaprasza na czwartą edycję „Lekcji katyńskich” pod patronatem Burmistrza Wołomina Ryszarda Madziara w dniu 28 marca 2011 r. o godz. 9.00 lub o godz. 11.00. Lekcje odbędą się w Miejskim Domu Kultury przy ul. Mariańskiej 7.
? Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie oraz Burmistrz Wołomina zapraszają wszystkich chętnych krwiodawców do oddania krwi podczas organizowanych akcji krwiodawstwa w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w godzinach 09.30 ? 14.00. Zapraszamy już 3 kwietnia!

Zielonka
? 27 marca o godzinie 16.30 w Sali Widowiskowej w Zielonce odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek”. Koszt biletu 7 zł, serdecznie zapraszamy!