Zapraszamy na basen

Wołomin czeka na nowy basen, który będzie mieścił się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zanim dojdzie do jego wybudowania, dyrekcja ?starego? basenu zaprasza do swojego obiektu

Już wkrótce w Wołominie będziemy mieli basen z prawdziwego zdarzenia, ze wszystkimi atrakcjami i udogodnieniami, wzorem profesjonalnych obiektów w stolicy. – Czekamy na realizację nowego basenu. Są już wszystkie plany, jeśli będzie dobra aura, w następnym roku rozpocznie się budowa ? mówi Dimitar Jugrew, kierownik wołomińskiej pływalni i radny miasta.
Tymczasem dyrekcja zaprasza do starego obiektu. – Podnieśliśmy jakość higieny, czystości wody, dokonaliśmy odświeżenia szatni i łazienek. Chcemy naszym gościom zapewnić jak najlepszy standard ? zapewnia kierownik basenu. Na pływalnię chodzi coraz więcej osób, pływanie staje się bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu, również w naszym powiecie. Z basenu korzystają szkoły, lecz również osoby prywatne. Bardzo popularne stały się zajęcia z aqua aerobicu. Do zajęć korekcyjnych został przystosowany brodzik. Profesjonalna korektywa, pomagająca leczyć wady postawy i kręgosłupa, jest jednym z najważniejszych punktów programu wołomińskiego basenu.
– Podnieśliśmy również bezpieczeństwo na basenie, wzmocniona została kadra ratownicza, wydłużone zostały przeszkolenia. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem ? mówi dyrektor basenu.
W grudniu na obiekcie OSiR ruszy lodowisko. – Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do spędzania wolnego czasu na naszych obiektach – na powietrzu i na basenie ? mówi pan Jugrew.

MP