Zielony Wołomin przeszedł ulicami miasta

W poniedziałek (23 czerwca) w godzinach porannych ulicami Wołomina przeszła manifestacja przeciwko rozbudowie wysypiska w Lipinach Starych w Gminie Wołomin. Akcja przeciwko zamiarom dalszej eksploatacji wysypiska zainicjowana przez mieszkańców sołectwa Lipin Starych na terenie którego znajduje się „zwałka” przekształciła się w stowarzyszenie „Zielony Wołomin”.   Zapowiadany od kilkunastu dni marsz prowadził spod cmentarza do wołomińskiego ratusza. Przed urzędem do protestujących wyszedł wiceburmistrz Sylwester Jagodziński (wkrótce relacja filmowa z tego wydarzenia).

3 przemyślenia nt. „Zielony Wołomin przeszedł ulicami miasta

  1. Jagodziński wyszedł, bo kto inny miał wyjść. I tak jego wyjście nic nie dało. Jak zwykle klecił słowa bez sensu. Burmistrza nie było. Bał się tłumu? Spodziewał się kilku oszołomów, a tu przywędrował tłum ludzi, z taczką, bębnem i banerem: MADZIAR NIE DOTRZYMAŁ SŁOWA – TACZKA JUŻ GOTOWA.

    DOŚĆ PANOWIE WASZEJ AROGANCJI.

  2. A co na to UNIA???!, bo płatne reklamówki, zakaz mycia samochodów na podwórkach- to podobno przepis Unii tym czasem w innych unijnych krajach zupełnie tego nie znają, (owszem mają biodegradowalne reklamówki ale darmowe) za to śmieci UTYLIZUJĄ!!!, bo wtedy ma sens SEGREGACJA drogie Władze Wołomina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.