III edycja Festiwalu WWL Jam odbędzie się w sobotę 24 września 2022 roku w parku im. B. Wodiczki w Wołominie! To tam będzie można bujać się w rytmie hip hopu. Nie zabraknie mainstreamowych artystów, lokalnych supportów oraz pięknej sztuki graffiti, z której mocno słynie Wołomin.
ARTYŚCI:
– donGURALesko
– Intruz
– Polska Wersja
Supporty:
– Wołominiacy
– OwCzarujący
– WhiteFellaz
– Eseude
– Karpiu ZBK
DJ-em będzie niezastąpiony PITI PLANKTON
Festiwal poprowadzą Szaman 82 oraz Liptonowy
Strefę gastronomiczną obsłużą Food Trucki.
WSTĘP WOLNY!
sobota 24.09.2022 godz. 17:00-22:00 (koncerty od godz. 18:00)
Park im. B. Wodiczki w Wołominie (ul. Moniuszki)

Więcej informacji z Wołomina
Wołomin – Debata nad Raportem o stanie gminy za 2025 rok
Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Wołominie radni będą rozpatrywać Raport o stanie Gminy Wołomin za 2025 rok. Dokument podsumowuje działania samorządu w
[...]
0 komentarzy
Wołomin – Komunikat Burmistrza w sprawie bonu ciepłowniczego
Na podstawie art. 3 ust 2a ustawy z dnia 12 września 2025 r. o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu
[...]
0 komentarzy
Tata też czyta! Biblioteka w Wołominie zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego
Wspólne czytanie to coś znacznie więcej niż tylko kontakt z książką. To czas spędzony razem, budowanie bliskości, rozmowy i tworzenie wspomnień, które pozostają
[...]
0 komentarzy
Historyczny sukces Błażeja Wawrzeńczyka. II kategoria szachowa dla ucznia ze Starych Grabi
W dniach 13–14 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej w Zamieniu przy ul. Waniliowej 7 w powiecie piaseczyńskim odbył się Turniej Szachowy „Debiut
[...]
0 komentarzy
Wołomin – Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz ich najemców
Na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Wołominie zostało zamieszczone na okres 21 dni Zarządzenie nr 148/2026 Burmistrza Wołomina
[...]
0 komentarzy
