Bezpłatna mammografia w Powiecie Wołomińskim

Bezpłatne badania mammograficzne

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ (etap podstawowy). Badaniami objęte są Panie od 45 do 74 roku życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Mammografię w programie można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Mobilna pracownia mammograficzna będzie oczekiwać na Panie w miejscowości:
  • Radzymin –12 stycznia w godzinach od 8.20 do 15.00 i 15 stycznia w godzinach od 10.50 do 17.20 przy Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920, ul. 3 Maja 17
  • Kobyłka – 18 stycznia w godzinach od 10.00 do 16.15 przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. ks. Marmo 13
  • Marki – 18 stycznia w godzinach od 8.45 do 18.30 przy NZOZ KardioMed, ul. Sportowa 3
  • Zielonka – 19 stycznia w godzinach od 8.30 do 15.00 i 22 stycznia w godzinach od 11.00 do 17.00 na Placu Jana Pawła II
  • Ząbki – 25 stycznia w godzinach od 10.00 do 16.15 przy markecie Kaufland, ul. Powstańców 7

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Informacje z Mazowsza

Informacje z Mazowsza

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Informacje z Mazowsza” mówimy m.in. o wotum zaufania dla władz województwa, starcie sezonu turystycznego na [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 23 do 26 czerwca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Dane o harmonogramie planowanych wyłączeniach [...]
0 komentarzy
Straż Ochrony Kolei ostrzega przed trainsurfingiem

Straż Ochrony Kolei ostrzega przed trainsurfingiem

Straż Ochrony Kolei alarmuje o zagrożeniu związanym z tzw. trainsurfingiem, czyli podróżowaniem na dachach pociągów lub innych elementach zewnętrznych składów. Choć zjawisko to [...]
0 komentarzy
Mazowsze walczy z suszą. Sejmik wspiera gminy w budowie studni i zbiorników retencyjnych

Mazowsze walczy z suszą. Sejmik wspiera gminy w budowie studni i zbiorników retencyjnych

17 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą ogłoszony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1995 r. Narastający problem suszy na [...]
0 komentarzy
Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym

Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym

Rozwój PSZOK-ów, zakup inteligentnych koszy do segregacji odpadów czy projekty proekologiczne – to część zadań, które otrzymały pieniądze z programu „Mazowsze dla gospodarki o [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.