Gdzie na Koncert Wiedeński? Do Wołomina

Gdzie na Koncert Wiedeński? Do Wołomina

W piątek 26 stycznia 2024 o godzinie 19:00 w Kinie Kultura przy ulicy Mickiewicza 9 w Wołominie odbędzie się NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński. Artyści wykonają największe, światowe przeboje króla walca Johanna Straussa i nie tylko… Będzie to kolejna edycja koncertów noworocznych organizowanych od lat przez Agencję Artystyczną MUZA.

– Mamy zaszczyt zaprosić Państwa w niezwykłą podróż po świecie muzyki – od romantycznego Wiednia, gdzie zatrzymamy się w świecie operetki i wysłuchamy najpiękniejszych utworów króla walca Johanna Straussa, po największe przeboje musicali pełnych broadwayowskiego kolorytu – zapowiadają organizatorzy koncertu na wstępie zaproszenia.

– Jest to kolejna edycja koncertów noworocznych organizowanych od lat przez Agencję Artystyczną MUZA. W programie wyjątkowe kompozycje w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Tarnopolu, która od ponad 20 lat koncertuje wśród największych sław muzyki całego świata, prezentując swój bogaty repertuar. Artystów poprowadzi wybitny kompozytor, Maestro Mirosław Krill – dyrygent i twórca aranżacji. W koncercie wezmą udział wspaniali soliści, a sam ich wybór nie jest przypadkowy ze względu na ich wyjątkowy dorobek artystyczny – informuje Agencja Artystyczna MUZA.

NOWOROCZNĄ GALĘ poprowadzi Jolanta Kremer (sopran) oraz Oskar Jasiński (tenor), którzy również dadzą popis swoich umiejętności wokalnych w utworach solowych jak i wspaniałych duetach. Ponadto na scenie wystąpią: Anna Lasota (sopran), Zofia Garganisz (sopran) oraz Dionizy Wincenty Płaczkowski (tenor).

Gwiazdą wieczoru będzie światowej sławy wirtuoz skrzypiec, kompozytor i aranżer, Artur Banaszkiewicz, który koncertując zwiedził niemal cały Świat a którego publiczność pokochała za własne wirtuozerskie fantazje i parafrazy znanych i chętnie słuchanych utworów. Na scenie w niezwykle barwnych i różnorodnych kreacjach zaprezentują swoje umiejętności artyści baletu Filharmonii tarnopolskiej, którzy będą stanowić atrakcyjne dopełnienie dla jakże okazałej orkiestry i jej solistów.

NOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński został stworzony z potrzeby połączenia najwyższej klasy profesjonalizmu i serca natchnionego muzyką. Noworoczna Gala dzięki swojej wyjątkowości pozwoli zbliżyć się do tradycyjnego koncertu galowego w Wiedniu, pełnego szelestu błyszczących sukien, wśród widoku rozlewanego szampana i odgłosu stukających obcasów.

Przed melomanami Muzyczna podróż. Kiedy? Piątek 26.01.2024 g. 19:00.
Gdzie? Kino Kultura Ul. Mickiewicza 9

Bilety do nabycia:
– Kasa biletowa kina tel. 730 200 525
– Zamówienia grupowe tel. 531-531-001, bilety@agencjamuza.pl
– Bilety online dostępne TUTAJ
https://bil.et/ho2o1/

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

50 lat historii, zaangażowania i troski o pacjenta – jubileusz Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

50 lat historii, zaangażowania i troski o pacjenta – jubileusz Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

W Wołominie odbyła się uroczysta gala z okazji 50-lecia istnienia Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wydarzenie  miało charakter jubileuszowy, stanowiło nie tylko okazję [...]
0 komentarzy
Nowa nawierzchnia na ul. Kresowej w Rudnikach – poprawa dostępności i bezpieczeństwa

Nowa nawierzchnia na ul. Kresowej w Rudnikach – poprawa dostępności i bezpieczeństwa

W Rudnikach rozpoczęto prace modernizacyjne na jednym z istotnych lokalnych odcinków drogowych – ulicy Kresowej. Inwestycja objęła niemal 400-metrowy fragment trasy w kierunku [...]
0 komentarzy
Zapowiedź Turnieju Mikołajkowego Siatkówki – Siatkarskie ASy o Puchar Burmistrz Elżbiety Radwan

Zapowiedź Turnieju Mikołajkowego Siatkówki – Siatkarskie ASy o Puchar Burmistrz Elżbiety Radwan

 Już w tę sobotę Mikołajkowy Turniej Siatkówki – Siatkarskie Asy 2025. Odliczanie trwa! Za kilka dni widzimy się na parkiecie I LO w [...]
0 komentarzy
Pożar samochodu w Zielonce

Pożar samochodu w Zielonce

Zgłoszenie o płonącym aucie wpłynęło do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Wołominie. Na miejsce natychmiast skierowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Wołomin [...]
0 komentarzy

Pożar pustostanu w Turowie

W środę, 3 grudnia 2025 roku, w miejscowości Turów (powiat wołomiński) doszło do pożaru nieużytkowanego budynku mieszkalnego. Ogień objął opuszczony obiekt, a na [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.