Akademia Piłkarska ?GOOL? Wołomin na fali!

Za nami weekend majowy. Nie dla wszystkich był to jednak okres wydłużonego wypoczynku. Zawodnicy Reprezentacji AMP GOOL Wołomin 2007 w sobotę 5 maja rozegrali kolejny mecz w ramach ligi Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Tym razem reprezentacja AMP GOOL Wołomin 2007 zmierzyła się z bardzo trudnym i dobrze przygotowanym przeciwnikiem, zespołem FFA Warszawa.
Nie był to łatwy mecz dla zawodników AMP GOOL, jednak pomimo wysokiej temperatury oraz wymagającego rywala, to podopieczni trenera Pawła Koniecznego okazali się zdecydowanie lepsi, pokonując swoich przeciwników z Warszawy 13:5! Na wyróżnienie
z pewnością zasłużył Wiktor Chudy, zdobywca aż sześciu bramek!
Tak po meczu wypowiadał się trener Reprezentacji AMP GOOL, Paweł Konieczny: ?Szybko strzelone bramki pozwalały wierzyć, że kontrolujemy to spotkanie. Było potem jednak trochę nerwów. Tak naprawdę dopiero w drugiej kwarcie uzyskujemy komfort przewagi nad rywalem w postaci bramek.[?] Zaczynamy budować akcje kończące się sytuacjami pod bramką rywala. Utrzymujemy się przy piłce i mądrze zarządzamy grą. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców na boisku.?
Mamy nadzieję, że to zwycięstwo zmotywuje chłopców do jeszcze większego zaangażowania podczas treningów i zaowocuje to kolejnymi zwycięstwami. Oby tak dalej!
Więcej informacji na temat Akademii znajdą Państwo na stronie: www.ampgool.pl

Zarząd klubu AMP GOOL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.