AP GOOL na fali

Kolejne zwycięstwo w V lidze okręgowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odnotowała Reprezentacja Akademii Piłkarskiej GOOL Wołomin rocznik 2007/8.
AP GOOL to już dziś marka sama w sobie. Od kilku lat organizuje coraz więcej wydarzeń sportowych dedykowanych najmłodszym.
W sobotnie południe ósmego kwietnia podejmowaliśmy na własnym boisku UKS Białe Orły II Warszawa, zespół znacznie lepszy od zeszłotygodniowej Ząbkovi.
Zawodnicy Trenera Pawła Koniecznego dobrze weszli w mecz i szybko zdobyli kilka bramek, dzięki czemu na przerwę schodzili z dorobkiem pięciu bramek. Niestety w drugiej połowie w blok defensywny wkradły się nieporozumienia i drobne błędy, które wykorzystali piłkarze Białych Orłów.
Koniec końcowi AP GOOL Wołomin wygrywa 8-5 oraz dopisuję kolejne 3 punkty do swojego dorobku i utrzymuje dalej fotel lidera. Teraz czeka nas przerwa świąteczna a po niej liga i wyjazd do Józefowa na mecz z tamtejszą Pogonią.
Serdecznie zapraszamy na kolejne mecze w Wołominie na boisku Orlik przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1.
Pierwsze spotkanie rocznika 2007/8 będzie o duża stawkę, gdyż w derbach podejmiemy Huragan II Wołomin ? 26.04.17 godz. 19:00.
Natomiast rocznik 2009/10 zmierzy się z AP Marcovia Marki ? 10.05.17 godz. 17:00. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.ampgool.pl gdzie znajdą Państwo dużo więcej informacji, relacji i zdjęć.