Bursztynowa uczta w ogródku

To już jutro! Po miesiącach lockdownu, Bursztynowa zaczyna przyjmować gości w restauracyjnym ogródku!

W końcu, jutro otwarcie! Wszyscy restauratorzy wierzą, że pogoda dopisze również w najbliższy weekend, bo jak już oficjalnie wiadomo, od soboty ruszają wszystkie ?ogródki? restauracyjne. Zaprasza również Bursztynowa – niezwykła restauracja w Warszawie, inspirowana serami długodojrzewającymi!

Jeszcze przed otwarciem w ?realu?, Bursztynowa zaprasza dzisiaj, o godz. 19:00, na specjalny LIVE na swoim Facebooku: www.facebook.com/BursztynowaBistro! Będzie mowa o serach w deserach, czyli o tym jak SKARBY SEROWARA nadają ?słodkościom? szlachetny i niepowtarzalny smak! Jak wzmocnić słodycz w deserach? Jak smakują lody, praliny i bezy z serem? O czterech znanych wrażeniach smakowych: słodkim, kwaśnym, słonym i gorzkim! Czy istnieje tajemniczy szósty smak? Start transmisji ?na żywo? o godz. 19:00? oczywiście z Bursztynowej ? wyjątkowego miejsca inspirowanego smakiem, tradycją i historią polskich serów długodojrzewających!A od 15 maja goście w końcu będą mogli skosztować przepysznych serowych dań na świeżym powietrzu, ciesząc się urokami warszawskiego Nowego Światu! Menu Bursztynowej jest dedykowane Skarbom Serowara ? marce serów długodojrzewających takich jak Bursztyn, Szafir i Rubin. W karcie znalazły się specjały takie jak: zupa serowa, przygotowana na bazie serów, makaron Serowara z czarną truflą, czy specjalne tiramisu z serem Rubin!

Oprócz wyjątkowych dań inspirowanych serami, na gości czekają także przepyszne drinki nawiązujące do twórczości Bolesława Leśmiana, który mieszkał niegdyś pod adresem Nowy Świat 37!  Nieba Przyćmiane (specjalny drink z nalewki z kaliny, herbaty klitorii, truskawek, rabarbaru oraz truskawkowych żelków w białej czekoladzie z serem Szafir), Toast Świętokradzki (Chopin Vintage, Martini Rubino oraz nalewka jarzębinowa, podane ze specjalnymi chipsami z sera Bursztyn) lub niespotykany specjał ? Ty przychodzisz jak noc majowa (Chopin Organic, Etiuda Jagoda Kamczacka, herbata jaśminowa, jabłka, kordiał cytrusowy i wyjątkowy puder z sera Szafir) to tylko niektóre propozycje z wyjątkowej karty koktajlowej! Jedno jest pewne ? wizyta w Bursztynowej będzie inspirującym przeżyciem, pełnym niesamowitych kulinarnych doznań z dodatkiem subtelnej, poetyckiej nuty dwudziestolecia międzywojennego!

bursztynowabistro.pl

Facebook: facebook.com/BursztynowaBistro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.