Dni Wołomina 2017 #jestemzwolomina

dni_w_e

Przed nami okres w którym każdego roku Urząd Miasta wraz z Miejskim Domem Kultury i organizacjami pozarządowymi zapewnia mnóstwo atrakcji  dla mieszkańców.Dni Wołomina to świetna okazja do spotkań międzypokoleniowych i poznawania historii swojego miasta. Dla tych, którzy już ją znają, przygotowano Wielki Test Wiedzy o Wołominie, którego wyniki poznamy 20 maja podczas spotkania „Jak powstawało miasto Wołomin – pogwarki przy rodzinnym stole”. 19 maja o godz. 18.00 w siedzibie Izby Muzealnej w Wołominie (Al. Armii Krajowej 43) zostanie wręczony medal „Zasłużony Dla Wołomina”. Medal ten przyznawany jest za wybitne dokonania na płaszczyźnie zawodowej i społecznej dla Gminy Wołomin i jej mieszkańców.
Do udziału we wspólnej zabawie i konkursach zapraszamy także miłośników sportowej rywalizacji. Na dzień 20 maja przygotowano dla nich aż trzy wyzwania.
W Zespole Szkół nr 5 w Wołominie zostanie rozegrany V Memoriał im. płk. Jarosława Florczaka, w którym chłopcy z rocznika 2005 zmierzą się w piłce siatkowej. Memoriał zakończy się meczem „Gramy dla Florka” w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Korsaka 4.
20 maja z parku im. B. Wodiczki o godzinie 11.00 wystartuje VI Wołomiński Rajd Zabytkowych Rowerów. W tym przypadku nie tylko dusza sportowca zadecyduje o zwycięstwie – na trasie rajdu przewidziano różne zadania i zagadki do rozwiązania. Nagrody przewidziano także dla posiadaczy najciekawszych pojazdów.
To tylko niektóre z atrakcji na które zaprasza wołomińska burmistrz Elżbieta Radwan wraz ze wszystkimi, którzy mieli pomysł i przyłączyli się do współorganizacji.

dni_w

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.