Dzień Wszystkich Świętych ? zmiany w organizacji ruchu wokół wołomińskiego cmentarza

Organizacja ruchu przy cmentarzu

W okresie Wszystkich Świętych wokół wołomińskiego cmentarza zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zmiana trasy L38
Okres: od 30 października do 2 listopada

W związku z zamknięciem ul. Granicznej w rejonie cmentarza w Wołominie od dnia 30 października 2020 r. (piątek) od początku kursowania do dnia 2 listopada 2020 r. (poniedziałek) do końca kursowania, linia autobusowa L38 zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową w obu kierunkach: SZPITAL POWIATOWY (Wołomin) ? ? ? Gryczana ? W. Sikorskiego ? 1 Maja ? aleja Niepodległości ? Majdan: Watykańska ? ? ? MAJDAN. Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków: GRYCZANA 01; GRANICZNA 01 i 02; CMENTARZ 03.

Uruchomiony zostaje przystanek zastępczy GRYCZANA 51 zlokalizowany w ul. Sikorskiego za skrzyżowaniem z ul. Gryczaną w kierunku ul. 1 Maja na istniejącym chodniku. Przystanek obowiązywał będzie na trasie linii L38 w kierunku krańca MAJDAN jako warunkowy (na żądanie). W zespole CMENTARZ dla linii L38 w kierunku krańca SZPITAL POWIATOWY (Wołomin) zamiast przystanku 03 obowiązywał będzie przystanek 01 jako warunkowy (na żądanie). Na trasie linii obowiązywać będą przystanki STARE LIPINY 01 i 02 jako warunkowe (na żądanie). Kursowanie linii odbywać się będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego (aktywny link do rozkładów jazdy).

Dodatkowe kursy prywatnych przewoźników
Okres: od 1 listopada do 3 listopada

Z przystanków autobusowych zlokalizowanych na trasie: Wołomin PKP ? ul. Wileńska/MDK ? ul. Wileńska/Reja ? Al. Niepodległości ? Wołomin Cmentarz ? Majdan od 01.11.2020 r. do 03.11.2020 r. , będą kursować dodatkowe autobusy przewoźników prywatnych:

1) Przewóz Osób Autobusem Krzysztof Ołdak

2) Międzynarodowy i Krajowy Transport Drogowy Osób i Rzeczy Nowak Piotr

Mapka z organizacją ruchu

Więcej informacji z Wołomina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.