Festiwal strzelecki KS AMP GOOL!

Młodzi adepci piłki nożnej trenujący w Klubie Sportowym AMP GOOL w ostatni weekend października rozegrali mecze 9 kolejki Ligi Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Tym razem jako pierwsi zagrali zawodnicy z rocznika 2009/2010, pokonując na wyjeździe Marcovie Marki 8:1. To zwycięstwo napawa nas, trenerów, dumą, tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu z owym przeciwnikiem padł remis 4:4.
Gołym okiem widać, już po samych wynikach, że zespól Trenera Karola Frąckiewicza rośnie w siłę.
Natomiast w niedzielne przedpołudnie Reprezentacja KS AMP GOOL Wołomin 2007/2008 udała się do Pomiechówka, aby zmierzyć się z miejscową Wkrą.
O godzinie dziesiątej piłkarze wybiegli na boisko i już od samego początku było pewne, że przebieg całego spotkania będzie pod naszą kontrolą.
Tak też się stało, wygraliśmy 28:1. Również i w tym meczu nasz najlepszy strzelec Wiktor Chudy popisał się nie lada wyczynem strzelając aż piętnaście bramek.
Serdecznie zapraszamy 5 listopada na ostatnią kolejkę ligową, która odbędzie się na boisku w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.
Choć naszym meczom towarzysz emocje porównywalne z tymi, które przeżywają kibice „dorosłych” rozgrywek to towarzyszy im zawsze element poznawczy. Młodzi sportowcy uczą się współpracy w grupie, poznają nowe miejscowości i nawiązują relacje z innymi zespołami.
Godziny spotkań poszczególnych Reprezentacji KS AMP GOOL znajdziecie państwo na www.ampgool.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.