Galeria 36 A… coś dla artystów i kreatywnych osób

W czwartek 24 października odbyło się kameralne otwarcie Miejsca inicjatyw Różnych (MIR), które znajduje się w Wołominie przy ul. Wileńskiej 36 A. Jedną z inicjatyw jest „Galeria 36 A…” – miejsce, które tworzy grupa kilkunastu osób na co dzień zajmujących się różnymi profesjami.

? W dniu dzisiejszym otworzyliśmy „Galerię 36 A…”, w której będą prezentowane prace artystów profesjonalnych i amatorów. Jeśli tworzycie, malujecie, piszecie piosenki lub wiersze, gracie na jakimś instrumencie- zapraszamy do kontaktu ? podobno razem można więcej. Dziś MIR licznie odwiedzili goście nie tylko z Wołomina. Ale powstało ono z myślą nie tylko o twórcach. .W przyszłości będzie tu można spotkać się nie tylko z artystami. W dniu dzisiejszym Małgorzata Prawdzic-Szczawińska zaprezentowała postać nieżyjącej już wołominianki lekarki Marii Nachtman ? mówiła w czasie otwarcia Teresa Urbanowska, inicjator przedsięwzięcia.
MIR tworzą prawnicy, ekonomiści, psychologowie, terapeuci, ludzie mediów, specjaliści od administracji, public relations i przedsiębiorcy.
– MIR ? to miejsce otwarte na nowe pomysły i dyskusje o rozwoju naszej małej ojczyzny. Jesteśmy otwarci na dialog i nowe inicjatywy ? nie tylko własne. Chcemy dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi – mówią gospodarze miejsca. Pierwszym działaniem jakie grupa zrealizowała jest „Galeria 36 A…” w której będziemy prezentowali różnych twórców, w której prowadzimy warsztaty malarskie, graficzne a takąze spotkania z ciekawymi ludźmi – podkreśla pomysłodawczyni.
? Dziękuję wszystkim, którzy już się zaangażowali w ten projekt. Bez Waszej pomocy ten dzisiejszy wieczór nie dał by nikomu z nas ? uczestników ? tylu pozytywnych wrażeń. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z zaproszenia, bez Waszej obecności nie byłoby tak, jak dziś było ? rodzinnie i serdecznie. Wpadajcie, piszcie, dzwońcie – zapraszam

Teresa Urbanowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.