O swoich Świętach Bożego Narodzenia i własnych rodzinnych tradycjach opowiedział nam, na chwilę przed pierwszą gwiazdką, Arkadiusz Werelich, starosta wołomiński. – Myślę, że każdy lubi być świętym Mikołajem – stwierdził. Podczas rozmowy nie zabrakło również chwili refleksji zakończonej życzeniami dla mieszkańców powiatu wołomińskiego od Starosty, który życzy nam przede wszystkim zdrowia. – Bo wszystko innej to jest tylko miły dodatek – podkreśla nasz rozmówca.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Ogromny pożar budynku w Kukawkach. Strażacy walczyli z ogniem do późnego wieczora
Dramatyczna akcja gaśnicza w miejscowości Kukawki w gminie Jadów. We wtorek, 16 czerwca 2026 roku, około godziny 21:00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru
[...]
0 komentarzy
Radzymin najlepszą gminą miejsko-wiejską w Polsce!
Radzymin zajął 1. miejsce w Polsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich w rankingu Perły Samorządu 2026. Podczas gali rankingu, która odbyła się 15 czerwca
[...]
0 komentarzy
Złote i Diamentowe Gody w Gminie Jadów. Uhonorowano małżeństwa z wyjątkowym stażem
W sobotę, 13 czerwca, w Gminie Jadów odbyła się uroczystość poświęcona parom małżeńskim, które od dziesięcioleci wspólnie idą przez życie. Spotkanie było okazją
[...]
0 komentarzy
Informacje z Mazowsza
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Informacje z Mazowsza” mówimy m.in. o tym, gdzie na Mazowszu unikać kąpieli, ponad 2,9 mln
[...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata
[...]
0 komentarzy

