Kolejny sukces zawodników Control Naczaj Team

W sobotę, 4 października, na weryfikacji do Mistrzostw Polski Południowej Amatorskiej Ligi MMA w Świętochłowicach stawiło się ponad 200 zawodników.

? Na Mistrzostwa Polski Południowej Amatorskiej Ligi MMA do gościnnych Świętochłowic nasza ekipa pojechała już w piątek, by spokojnie wypocząć przed sobotnią batalią – opowiada Renata Naczaj po powrocie do rodzinnego Wołomina.

A w sobotę, 4 października, już od godziny ósmej rano na weryfikacji stawiło się ponad 200 zawodników.

Same eliminacje trwały do godziny 18:00. Dopiero od 19:00 rozpoczynały się walki finałowe, z konferansjerem i w octagonie.

Finaliści ALMMA 64 Mistrzostw Południowej Polski mogli się poczuć jak na prawdziwej Gali MMA. ? Medale i cenne nagrody odbieraliśmy dopiero po godzinie 22:30 – relacjonuje Pani Renia. Zawodnicy reprezentujący Control Naczaj Team, w zasadzie jak za starych dobrych czasów, wyrobili 150 procent normy ? czyli czterech naszych zawodników zdobyło pięć medali. Sam Oskar Ślepowroński, nasz trener, poprowadził zawodników Wołomińskiego Control Naczaj Team do zwycięztwa. Dzięki swojej pracowitości i konsekwencji wywalczył tego dnia aż trzy medale – złoto w BJJ kolorowe pasy, srebro w MMA FC oraz brąz w No Gi. Oskar podczas tych zawodów został wybrany najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju – opowiada prekursorka sportów walki na terenie powiatu wołomińskiego.

Alex Filipczak w swoim debiuce wywalczył srebro w MMA OFS. ? Ale złożyliśmy protest i liczymy na zmianę werdyktu ? mówi Naczaj. Daniel Markowicz zdobył brąz w MMA FC. Marcinowi Bodek niestety nie udało się utrzymać limitu wagowego i próbował walczyć w konkurencji NO GI w kategori cięższej, nie stety tym razem medalu nie było.