Garwolińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem zwierzyny leśnej. Kierująca pojazdem osobowym zderzyła się z łosiem, który wbiegł wprost przed jadący pojazd. Pamiętajmy, że zderzenie z dzikim zwierzęciem może okazać się bardzo groźne, dlatego poruszając się drogą biegnącą przez tereny leśne należy zachować wzmożoną czujność.
Wczoraj (22.11) około godziny 16:30 na drodze wzdłuż torów w okolicach miejscowości Krystyna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki peugeot oraz zwierzyny leśnej. Kierująca pojazdem zderzyła się z wybiegającym z rowu łosiem. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej na szczęście mogła wrócić do domu. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny peugeota.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności podczas przejazdu drogami, które otaczają lasy. Baczne obserwowanie pobocza oraz podróżowanie z prędkością umożliwiającą bezpieczne wyhamowanie może pozwolić na ominięcie zwierzęcia, które nagle pojawi się na drodze. Przy zmniejszonej widoczności i złych warunkach atmosferycznych warto zdjąć nogę z gazu.
podkom. Małgorzata Pychner
Więcej wiadomości z Mazowsza
Nietrzeźwa 24-latka kierowała BMW, podróż zakończyła na ogrodzeniu
Kolejne potrącenie rowerzysty. Policja apeluje o ostrożność.
Zderzenie samochodu z motocyklem. 17-latek trafił do szpitala
Kolejna złodziejska dziupla zlikwidowana. Samochody skradzione na terenie powiatu wołomińskiego znalezione na terenie gminy Sokołów Podlaski
Nowe przepisy i pierwsze zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości poza obszarem zabudowanym
Wrócił na miejsce włamania i zaatakował mieszkańców – 46-latek z trzema zarzutami
Kradł rowery, aby mieć pieniądze na narkotyki. Usłyszał sześć zarzutów.
Wyszedł z aresztu i znów zaatakował. Ta sama ofiara, ten sam sprawca – policjanci zatrzymali go ponownie
Tragiczny wypadek na lokalnej drodze. Samochód uderzył w drzewo i stanął w płomieniach – kierowca zginął na miejscu
Szokujące sceny w galerii handlowej. Nastolatki podżegały 13-latka do ataku na bezdomnego
Kontrole przewozów trwają. Zatrzymany Uzbek ścigany czerwoną notą Interpolu
Groźny wypadek w Żukowie pod Sochaczewem. Kierowca uderzył w słup i zaparkowany samochód, na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Potężny łoś wpadł na samochód. Dramatyczny wypadek na DK53.
Dramatyczny wypadek na ulicy Szwedzkiej. Skuter zderzył się z samochodem – jedna osoba ranna
