Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku drogowego jaki miał miejsce w Malechach, gmina Karniewo. Dwie osoby trafiły do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożność za kierownicą i zdjęcie nogi z gazu.
29 kwietnia około godz. 12:00 makowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Malechach, gmina Karniewo, miał miejsce wypadek drogowy.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 26 – letnia kierująca renault jadąc z Przasnysza na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad autem zjechała na prawe pobocze, a następnie na lewy pas ruchu zderzając się z jadącą z naprzeciwka 37 – letnią kierująca hyundaiem. Obydwie kierujące trafiły do szpitala. Kontrola alkomatem wykazała, że obydwie kierujące były trzeźwe.
Apelujemy o zachowanie ostrożność za kierownicą, zdjęcie nogi z gazu i przypominamy, że prędkość to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych.
podkom. Monika Winnik / KPP w Makowie Mazowieckim
Więcej wiadomości z Mazowsza
Modernizacja taboru i spadek przestępczości
Śmiertelny wypadek na krajowej „50”
Dom stanął w płomieniach. Żywioł pochłonął cały obiekt
Poślizg na drodze serwisowej S7. Nissan przewrócił się na bok.
Poranne zderzenie autokarów. Kilkunastu poszkodowanych.
Czołowe zderzenie osobówek na oblodzonej trasie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zderzenie 6 aut na krajowej 50
Ucieczkę przed drogówką zakończył w rowie – miał ponad 3 promile
Funkcjonariusz ruchu drogowego z Wołomina zawieszony w obowiązkach służbowych
Odprawa roczna podsumowująca wyniki wołomińskiej Policji oraz przekazanie nowych radiowozów
Tragiczny wypadek na DK50. Dwie osoby nie żyją.
Dramatyczne zdarzenie na DK2. Przewrócona ciężarówka sparaliżowała ruch w Chromnej
Tragiczny weekend na mazowieckich drogach. Zginęły dwie osoby, 13 zostało rannych
Policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku na S7

