Mazowsze na sygnale ? raport tygodniowy

Mazowsze na sygnale ? raport tygodniowy

W tygodniu między 6 a 14 kwietnia policjanci z Mazowsza zatrzymali  3 osoby odpowiedzialne za przechowywanie części samochodowych, pochodzących z kradzionych pojazdów oraz kradzież z włamaniem pojazdów oraz 28-latka, który za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią 59-letniego mężczyzny najbliższe miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Policja poszukuje też zaginionej 16-latki i prosi o informacje o miejscu jej pobytu.

Zaginęła 16-letnia Kinga Skoczylas

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji osób KPP w Wyszkowie prowadzą poszukiwania opiekuńcze za zaginioną KINGĄ KLAUDIĄ SKOCZYLAS (l. 16) , która w dniu 11.04.2022 r. wyszła z domu i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

POSZUKIWANA:

KINGA KLAUDIA SZKOCZYLAS, lat 16
zam. RZĄŚNIK, GM. RZĄŚNIK, POW. WYSZKOWSKI

Rysopis:  wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, cera blada, włosy blond długie i proste, oczy koloru niebieskiego, nos prosty, uszy normalne, brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia 16 – latka  prawdopodobnie ubrana była w:  długą, czarną kurtkę bez kaptura, czerwoną bluzę bez kaptura, białe sportowe buty marki adidas, posiada przy sobie czarną torbę.

Ostatni kontakt z poszukiwaną miał miejsce 11 kwietnia 2022 roku za pośrednictwem telefonu komórkowego, kiedy 16-latka nie pojawiła się na lekcjach w szkole. W trakcie rozmowy telefonicznej z członkiem rodziny mieszkanka Rząśnika rozłączyła się i wyłączyła telefon.

Osoby posiadające wiedzę co do miejsca jej przebywania  młodej kobiety proszone są o kontakt z wyszkowską policją , tel. 47 704 62 00, 47 704 62 16 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać na adres e-mail: kppwyszkow@ra.policja,gov.pl.

Liczy się każdy sygnał.

28-latek, który pobił 59-letniego mężczyznę zatrzymany

W ubiegły piątek podczas interwencji w jednym z mieszkań na Targówku policjanci zatrzymali 28-latka, który za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią 59-letniego mężczyzny najbliższe miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

Zebrane przez śledczych informacje pochodzące m.in. z oględzin miejsca zdarzenia, przesłuchań zatrzymanych i analizy zabezpieczonej dokumentacji medycznej pozwoliły na ustalenie okoliczności tego zdarzenia i przedstawienie w miejscowej prokuraturze zarzutów 28-letniemu mężczyźnie.

Odpowie on za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią 59-latka. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie tymczasowym. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od lat 5, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem

W miejscowości Skierdy na ulicy Modlińskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla.  Jedna osoba poszkodowana zabrana przez ZRM.

Pijany zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Bezmyślność kolejnego kierowcy omal nie doprowadziła do tragedii. Mężczyzna nie zapanował nad pojazdem zjechał z drogi do lasu i uderzył w drzewo. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy. Zanim zdecydujemy się na tak nieodpowiedzialne zachowanie pomyślmy nad konsekwencjami. W jednej chwili możemy być sprawcami dramatu wielu niewinnych osób.

Informacja o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej między miejscowością Niemiry, a trasą S-8  trafiła do oficera dyżurnego wyszkowskiej policji w niedzielę około godziny 13.30. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu wyszkowskiego  na prostym odcinku nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał z drogi do lasu gdzie zakończył podróż uderzając bmw w drzewo. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,5 promila. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy.

22-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań celem weryfikacji czy nie znajdował się pod działaniem substancji odurzających.

Na miejscu technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca, pojazdu, zabezpieczył ślady i sporządził szkic zdarzeniowy. Dalsze postępowanie wyjaśni przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

22-latek musi się liczyć z surowymi konsekwencjami. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi sądowy zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Uderzył w drzewo w Wólce Radzymińskiej

11 kwietnia doszło do wypadku samochodu osobowego w Wólce Radzymińskiej na DW631. Pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana.

Złodzieje i paserzy w rękach stołecznych policjantów

Wspólne działania policjantów Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową KSP oraz funkcjonariuszy z Otwocka, Wołomina i Pragi Południe nakierowane na zwalczanie złodziei samochodowych i paserów oraz likwidację ?dziupli samochodowych? doprowadziły do zatrzymania 3 osób odpowiedzialnych za przechowywanie części samochodowych, pochodzących z kradzionych pojazdów oraz kradzież z włamaniem pojazdów.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku przeprowadzili kolejną skuteczną realizację. Tym razem zwrócili szczególną uwagę na te miejsca, w których mogły być składowane kradzione części samochodowe. W wyniku wielomiesięcznych, szeroko zakrojonych działań operacyjnych zlokalizowali na terenie powiatu otwockiego tak zwaną ?dziuplę? samochodową.

W zeszłym tygodniu, zebrana dostateczna ilość informacji pozwoliła kryminalnym na zaplanowanie akcji, podczas której doszło do zatrzymania pasera. Do realizacji czynności skierowano również grupy dochodzeniowo-śledcze. Pracę policjantów wsparli też funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, gdyż na miejscu niezbędna była fachowa wiedza z zakresu mechanoskopii.

Najpierw kryminalni udali się do siedziby firmy 52-latka. Tam zastali zdenerwowanego mężczyznę, który przyznał, że wynajmuje wskazany przez policjantów magazyn, gdzie obecnie składowane są części samochodowe.

Następnie w obecności 52-latka funkcjonariusze dokonali przeszukania posesji. W hali magazynowej podczas prowadzonych czynności odnaleźli i zabezpieczyli szereg części, których wstępna identyfikacja wskazuje na to, że pochodzą z kilkudziesięciu skradzionych pojazdów na trenie państw Unii Europejskiej tj. Polski, Niemiec, Włoch i Francji. W chwili obecnej inne jednostki policji garnizonu stołecznego także prowadzą postępowania w sprawie kradzieży osobowych aut, od których podzespoły znaleziono w ?dziupli?. W głównej mierze wśród odzyskanych kilkuset części znalazły się silniki, skrzynie biegów oraz elementy karoserii. Jak wynika z ustaleń policjantów były one przeznaczone do sprzedaży. Wszystkie trafią do dalszych badań laboratoryjnych. 52-letni paser został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Śledczy, po wykonaniu szeregu czynności, przedstawili mężczyźnie łącznie 22 zarzuty paserstwa, z którego uczynił sobie stałe źródło dochodu. Sąd Rejonowy w Otwocku na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Zarzucane 52-latkowi przestępstwa, zagrożone są karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi 5 lat. Fakt, że z popełnienia przestępstw podejrzany uczynił sobie stałe źródło dochodu podnosi ten próg do 7,5 roku.
Postępowanie ma nadal potencjał rozwojowy, gromadzone są materiały dotyczące kolejnych zdarzeń związanych z przestępczą działalnością mężczyzny i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Czynności w sprawie nadzoruje prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Kolejne działania nadzorowane przez Wydział do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji przeprowadzili policjanci z samochodowej grupy ?Kobra?, działającej w komendzie na Pradze Południe. Tym razem chodziło o usiłowanie kradzieży z włamaniem toyoty yaris sprzed kilku miesięcy.

Funkcjonariusze gromadzili informacje, weryfikowali je, dokonywali sprawdzeń i korzystali ze swojej wiedzy oraz rozpoznania w środowisku przestępczym, zabezpieczyli pozyskane dowody. W efekcie wytypowali podejrzanego o to przestępstwo. Kilka dni temu zaplanowali zatrzymanie. Podjęli obserwację okolicy, gdzie miałby pojawić się 29-latek. Mężczyzna wpadł w ich ręce, kiedy wychodził ze sklepu. Jak się okazało częściowo był nawet tak samo ubrany jak w chwili zdarzenia. Nie krył zaskoczenia pojawieniem się policjantów. Został zatrzymany. Przyznał się do winy, jedyne co potrafił wyjaśnić, to tyle, że wszystkiemu winna jest jego głupota.

Śledczy z Wydziału do wali z Przestępczością samochodowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 29-latkowi zarzut usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem samochodu.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

Do działań włączyli się również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, którzy zlikwidowali „dziuplę” samochodową na terenie powiatu wołomińskiego.

Policjanci pojechali na posesję, na terenie której w budynku gospodarczym ujawnili zdemontowane dwa pojazdy osobowe. Szybko ustalili, że były to auta skradzione  na terenie Warszawy. Oprócz wraków pojazdów, znajdowały się tam również części samochodowe. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze odnaleźli tablice rejestracyjne od skradzionych aut, książkę serwisową, a także 3 sztuki amunicji.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który udostępniał odpłatnie budynki gospodarcze złodziejom samochodowym. Polskie prawo za przestępstwo paserstwa przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradli perfumy, a później sprzedawali

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd. Chwilę wcześniej jego kierowca gwałtownie przyspieszył na widok radiowozu. Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli w aucie torebkę z amfetaminą. Badanie przenośnym analizatorem wykazało w organizmie kierowcy obecność narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany.

Dzień później zatrzymany został 30-letni mężczyzna, który był pasażerem auta. Kryminalni znaleźli u niego amfetaminę, a także markowe perfumy pochodzące z kradzieży. W trakcie dalszych czynności zatrzymano jeszcze dwie osoby, które miały związek z kradzieżą markowych kosmetyków. Policjanci ustalili, że perfumy były sprzedawane w dużo niższej cenie niż w drogeriach.

Pierwszy z mężczyzn, który został zatrzymany podczas kontroli drogowej usłyszał łącznie trzy zarzuty dotyczące kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, posiadania amfetaminy i włamania, którego dopuścił się na terenie powiatu żyrardowskiego. Drugi z zatrzymanych usłyszał trzy zarzuty kradzieży, których dopuścił się wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami oraz zarzut posiadania narkotyków. Kolejny podejrzany usłyszał pięć zarzutów kradzieży perfum i kosmetyków oraz zarzut posiadania amfetaminy, a ostatniemu z zatrzymanych zarzucono trzy kradzieże.

Mężczyźni przestępstw dopuścili się w magazynie w którym pracowali. Szkody wyniosły kilkadziesiąt tysięcy złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ich koledze, którego policjanci podejrzewają o włamanie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

24-latek podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku tymczasowo aresztowany

Nawet 12 lat więzienia grozi 24-latkowi podejrzanemu o spowodowanie tragicznego wypadku drogowego, w wyniku którego zmarła 65-letnia rowerzystka. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. Został ustalony i zatrzymany przez płońskich kryminalnych. Decyzją sądu trafił do zakładu karnego na najbliższe 3 miesiące.

31 marca rano policjanci z płońskiej komendy otrzymali zgłoszenie o rannej, nieprzytomnej kobiecie, którą w rowie przy drodze krajowej nr 62 w miejscowości Wola (gm. Czerwińsk nad Wisłą) znalazły przypadkowe osoby. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 65-letnia rowerzystka, mieszkanka tej gminy, na łuku drogi została potrącona przez samochód osobowy. Sprawca tego zdarzenia odjechał z miejsca nie udzielając poszkodowanej pomocy. Kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Zajmujący się tą sprawą policjanci, na podstawie śladów zabezpieczonych na miejscu wypadku ustalili markę i typ pojazdu sprawcy oraz uszkodzenia auta. Niewiele czasu zabrało im ustalenie trasy jego przejazdu. W gromadzeniu materiału do sprawy pomocne były informacje od osób, które zareagowały na apele umieszczone na policyjnym profilu w mediach społecznościowych.

Skuteczna praca śledczych doprowadziła ich do 24-letniego mieszkańca gm. Wyszogród (pow. płocki). Mężczyzna został zatrzymany na terenie pow. płońskiego, w miejscu swojej pracy, natomiast auto, którym kierował, gdy śmiertelnie potrącił 65-latkę – audi Q7 zostało zabezpieczone na terenie jego posesji. Pojazd był już naprawiony.

Zatrzymany mężczyzna – sprawca śmiertelnego wypadku usłyszał prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 3 miesiące. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie poszkodowanej pomocy grozi mu w sumie 12 lat pozbawienia wolności. Płońska prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Policjanci bardzo dziękują wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania sprawcy wypadku śmiertelnego w miejscowości oraz za udostępnianie apeli oraz przekazane informacje.

Wyjaśniali nieporozumienia przy pomocy broni pneumatycznej

Płońscy policjanci zatrzymali 22-latka, który strzelając z broni pneumatycznej do samochodu osobowego uszkodził w nim tylną szybę. Strzały padły w czasie ?pościgu? audi za bmw. Autami podróżowały skonfliktowane od dawna osoby. Młodemu mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Płońska otrzymali zgłoszenie o strzałach, jakie miały paść w kierunku osobowego bmw z innego pojazdu. Jak wynikało z informacji oba auta jechały z dużą prędkością od strony Strachowa w kierunku Płońska. Audi goniące bmw policjanci zatrzymali do kontroli na terenie miasta. Jak się okazało autem tym kierowała 25-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, a wraz z nią podróżował jej mąż i dwóch znajomych. Kierowcą bmw, za którym jechali był 28-letni płońszczanin, były partner 25-latki, natomiast pasażerką tego auta, jego obecna dziewczyna. W czasie przeszukania audi, pod przednimi siedzeniami policjanci znaleźli trzy jednostki broni pneumatycznej i pałkę teleskopową.

Funkcjonariusze ustalili, że od dłuższego czasu osoby kierujące oboma pojazdami oraz ich bliscy są ze sobą skonfliktowani. Osoby podróżujące audi twierdziły, że chciały wyjaśnić sprawy prywatne z kierowcą bmw, lecz ten nie zatrzymywał swojego auta. W czasie ?pościgu? 22-letni pasażer audi oddał kilka strzałów z broni pneumatycznej w kierunku bmw, uszkadzając jego tylną szybę. Wszyscy pasażerowie audi zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Strony konfliktu zostały pouczone o dalszym toku postępowania i przysługujących prawach.

22-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Pijany rowerzysta potrącony na oznakowanym przejeździe dla rowerów.

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności potrącenia cyklisty, do którego doszło na ulicy Pułtuskiej w Wyszkowie. Przejeżdżający na druga stronę ulicy rowerzysta został potrącony przez samochód. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że amator jednośladu jest kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, chwilę po godzinie 11 na rondzie im. Witolda Szaniawskiego w Wyszkowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 52-letni rowerzysta przejeżdżając jednośladem przez ul. Pułtuską został potrącony na oznakowanym przejeździe dla rowerów przez 71-letniego kierowcę hondy, który jechał w stronę centrum miasta. W wyniku uderzenia mieszkaniec Wyszkowa upadł na asfalt. Na całe szczęście nie doznał poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji. Przeprowadzone badanie trzeźwości kierowcy osobówki nie wykazało w jego organizmie alkoholu, natomiast amator jednośladu wydmuchał w alkomat 2,5 promila.  Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację, a dalsze postępowanie dokładnie wyjaśni przebieg i okoliczności tej kolizji drogowej.

Policjanci przypominają ! Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerzystów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Ta sama zasada dotyczy także pieszych i rowerzystów. Zgodnie z przepisami Prawa o Ruchu Drogowym, chcący przekroczyć przejście dla pieszych rowerzysta, zobowiązany jest zejść z roweru i przeprowadzić go po przejściu. Rowerzysta nie może przejeżdżać rowerem po pasach dla pieszych. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku, gdy obok przejścia dla pieszych namalowany jest przejazd rowerowy. W takim przypadku, rowerzysta nie musi zsiadać z roweru.

Warto pamiętać, że zgodnie z nowelizacją przepisów za jazdę rowerem w stanie po użyciu alkoholu, czyli na poziomie od 0,2 do 0,5 promila grozi mandat karny w wysokości 1000 złotych. Kiedy rowerzysta jest nietrzeźwy, czyli poziom alkoholu w jego organizmie jest większy niż 0,5 promila wysokość mandatu wzrasta do kwoty 2500 złotych.

Źródła: KPP Otwock, KRP Warszawa VII, KPP Wołomin, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie,

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Wybuch podczas rozpalania pieca. Poważnie poparzony został znany negocjator policyjny.

W poniedziałek wieczorem 2 października w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Broniewskiego w Ossowie doszło do wybuchu pieca, najprawdopodobniej podczas rozpalania. W [...]
0 komentarzy
UWAGA, NOWA FORMA OSZUSTWA NA PORTALU OGŁOSZENIOWYM. MŁAWIANKA STRACIŁA 3000 ZŁ

UWAGA, NOWA FORMA OSZUSTWA NA PORTALU OGŁOSZENIOWYM. MŁAWIANKA STRACIŁA 3000 ZŁ

Oszustwa na portalu ogłoszeniowym to nic nowego, każdy słyszał o zakupie towaru niezgodnego z opisem, pobieraniu opłaty za kuriera lub towar, który nigdy [...]
0 komentarzy
POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ MAI KOT

POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ MAI KOT

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą poszukiwania zaginionej 13- latki z Nowego Dworu Mazowieckiego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji [...]
0 komentarzy
NAJPRAWDOPODOBNIEJ POMYLIŁ "REVERSE" Z "DRIVE"

NAJPRAWDOPODOBNIEJ POMYLIŁ „REVERSE” Z „DRIVE”

Uszkodził 4 zaparkowane wzdłuż ulicy samochody oraz słupek reklamowy. Gdyby nie to, że „zawisł” na metalowym elemencie ogrodzenia, mogłoby dojść do tragedii. Siedzący [...]
0 komentarzy
NA WAGARACH Z NARKOTYKAMI

NA WAGARACH Z NARKOTYKAMI

Wspólna służba policjantki Wydziału do spraw Nieletnich i Patologii ochockiej komendy oraz funkcjonariusza III Oddziału Terenowego Straży Miejskiej zakończyła się zatrzymaniem 16-latka w [...]
0 komentarzy

ROZWOZIŁ NARKOTYKI – UDAWAŁ SOWĘ

Policjanci z Wydziału Wywiadowczo – Patrolowego KRP Warszawa II zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Kierujący pojazdem – „udawał sowę” – jeździł z wyłączonymi [...]
0 komentarzy
ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH

ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH

Drift na ruchliwej ulicy zakończył się dla 28-latka zatrzymaniem prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz zakazem dalszej jazdy. Samochód trafił na lawetę. Teraz mężczyzna [...]
0 komentarzy
PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W DRZEWO I UCIEKŁ WRAZ Z PASAŻEREM

NIETRZEŹWY PRZYJECHAŁ DO SKLEPU

Kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat grozi 43-letniemu mieszkańcowi powiatu wołomińskiego, który zdecydował się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu. Mężczyzna w [...]
0 komentarzy
7 lat więzienia dla sprawcy rozboju w Kobyłce

7 lat więzienia dla sprawcy rozboju w Kobyłce

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał we wtorek Łukasza P. na 7 lat więzienia i 20 tys. zł. nawiązki na rzecz pokrzywdzonego. Chodzi o napad [...]
0 komentarzy

Pijany kierowca wjechał na chodnik i dachował. Nie miał siły dmuchać w alkomat.

W poniedziałek 2 października w Ząbkach przy ulicy Piłsudskiego, Hyundai kierowany przez pijanego mężczyznę uderzył w ogrodzenie cmentarza. Samochód dachował i zatrzymał się [...]
0 komentarzy
KRADZIONYM ROWEREM NA CZERWONYM ŚWIETLE

KRADZIONYM ROWEREM NA CZERWONYM ŚWIETLE

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego ochockiej komendy zatrzymali 30-latka. Mężczyzna na oczach mundurowych przejechał rowerem na czerwonym świetle, który jak się okazało został wcześniej skradziony. [...]
0 komentarzy

PIJANY – ZATRZYMANY

Policjanci dzielnicowi działając na rzecz bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego z czynną pomocą Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Ursynów nadkom. Jakubem Komorowskim, dzięki swojemu [...]
0 komentarzy
KRYMINALNI Z "MIENIA" ROZWIĄZALI SPRAWĘ KRADZIEŻY GOTÓWKI

KRYMINALNI Z „MIENIA” ROZWIĄZALI SPRAWĘ KRADZIEŻY GOTÓWKI

Kryminalni z Zespołu do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu pracowali nad sprawą kradzieży pieniędzy w salonie usługowym. Dzięki wykonanym ustaleniom wytypowali, a następnie [...]
0 komentarzy
90-LATKA WZYWAŁA POMOCY, POMOGLI POLICJANCI

90-LATKA WZYWAŁA POMOCY, POMOGLI POLICJANCI

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV insp. Jerzego Sztuca wpłynęły podziękowania od rodziny 90-latki za pomoc i wsparcie. Kobieta zatrzasnęła się w [...]
0 komentarzy

GROŹNE WYPADKI NA TERENIE POWIATU WYSZKOWSKIEGO. ZACHOWAJMY OSTROŻNOŚĆ – ZMIENNE WARUNKI NA DROGACH

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch groźnych wypadków drogowych do których doszło w sobotę na drodze ekspresowej S8 i na krajowej 62. Pamiętajmy, jesienna [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.