Mazowsze na sygnale – raport tygodniowy

Mazowsze na sygnale – raport tygodniowy

Tragiczny finał poszukiwań kobiety na rozlewisku rzeki Bug, odnaleziono unoszące się na wodzie ciało. Sukcesem mogą pochwalić się wołomińscy kryminalni i funkcjonariusze Komisariatu Policji w Ząbkach na terenie dzielnicy Targówek w Warszawie zatrzymali 43-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa w Ząbkach.

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło  20 maja w miejscowości Łosinno na DW618. Dachował pojazd osobowy, na szczęście nikt nie został ranny.

Tragiczny finał poszukiwań kobiety na rozlewisku Bugu

14 maja  strażacy na wniosek Policji prowadzili działania związane z poszukiwaniem kobiety oraz samochodu na wyszkowskich łęgach oraz rzece Bug.Do działań została zadysponowana Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Warszawy.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy przeszukiwali odcinek rzeki Bug przy pomocy sonaru. Czynności prowadzone na rzece nie dały oczekiwanego rezultatu. W trakcie działań sprawdzono także pobliskie rozlewisko, gdzie odnaleziono unoszące się na wodzie ciało. W związku z tym tam też kontynuowano poszukiwania. Nurkowie zlokalizowali w wodzie samochód osobowy. Na polecenie i pod nadzorem funkcjonariuszy Policji ciało kobiety oraz pojazd wyciągnięto na brzeg. Obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon kobiety.
Poszukiwania trwały 7 godzin 30 minut i brało w nich udział 14 strażaków
Policjanci, Straż Pożarna , nawet Straż Rybacka szukają mężczyzn, którzy wczoraj wpadli do rzek. Wczoraj w powiecie węgrowskim na Bugu przewrócił się kajak, z którego 10-latek dotarł do brzegu, natomiast jego 47-letni wujek jest poszukiwany.
Przed 18 służby zostały zaalarmowane przez przypadkową osobę, że w powiecie sochaczewskim w okolicy m. Piaski Duchowne na wyspie na Wiśle są osoby potrzebujące pomocy. Okazało się, że 3 mężczyzn i 8-latek płynęli łodzią, która zaczęła nabierać wody, prawdopodobnie na skutek zalania przez falę. 3 osoby zdołały dotrzeć do lądu, a 40-latek zniknął pod wodą.
W poszukiwania zaginionych zaangażowanych jest kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy wykorzystują śmigłowiec Polska Policja ,  tropiącego, łodzie.

19 maja około godziny 17.20  ratownik Legionowskiego WOPR  zaobserwował silne zadymienie w okolicy portu Pilawa. Po weryfikacji w systemie monitoringu okazało się, że pożar ma miejsce w samym porcie. Zadysponowano jednostkę wyposażoną w motopompę z 3 osobową załogą. Ratownicy po dotarciu na miejsce rozpoczęli akcję gaśniczą, którą kontynuowali przy współpracy z PSP. Palił się samochód zaparkowany w pobliżu budynku portowego.

Zabił człowieka i wyszedł do pracy

Wołomińscy kryminalni i funkcjonariusze Komisariatu Policji w Ząbkach na terenie dzielnicy Targówek w Warszawie zatrzymali 43-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa w Ząbkach. Sprawca zadał ciosy tępym narzędziem w głowę 31-latkowi, po czym jak gdyby nigdy nic wyszedł z domu do pracy. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i decyzją Sądu Rejonowego w Wołominie został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pobawienia wolności.

27 kwietnia 2022 r. około 20:00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie uzyskał informację, że w jednym z domów jednorodzinnych w Ząbkach, w pokoju współlokatora zgłaszający zastał nieznanego mu zakrwawionego mężczyznę leżącego na łóżku. Już po chwili na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji oraz załoga karetki pogotowia, która stwierdziła zgon mężczyzny.

Wszystkie ślady z miejsca zdarzenia wskazywały na to, że doszło do przestępstwa. Natychmiastowe działania policjantów pozwoliły na wytypowanie podejrzanego o dokonanie tego czynu. Wspólne działania kryminalnych z  Komendy Powiatowej Policji w Wołominie i funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Ząbkach, doprowadziły do zatrzymania 43-latka  na terenie dzielnicy Targówek w Warszawie. W kompleksie leśnym znaleźli też narzędzie, które najprawdopodobniej mogło posłużyć mężczyźnie do popełnienia przestępstwa.

Zebrane przez funkcjonariuszy informacje wskazywały, że do lokalu na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym, w którym mieszkał 43-letni mężczyzna, przyszedł 31-latek. Między mężczyznami doszło do nieporozumienia, podczas którego 43-latek zadał cios w głowę 31-latkowi tępym narzędziem. Gdy ten upadł, powtórzył tę czynność jeszcze dwukrotnie i „po prostu” wyszedł do pracy, pozostawiając ofiarę w pokoju. Po kilku godzinach denata leżącego na łóżku, znalazł mieszkający w tym samym domu współlokator.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wołominie przedstawił podejrzanemu zarzut zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora stosując wobec 43-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pobawienia wolności.

Ponadto do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn, którzy mając wiedzę o przestępstwie nie zawiadomili organów ścigania.

Podejrzany o podwójne zabójstwo aresztowany

Sąd Rejonowy w Wyszkowie zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy i aresztował na 3 miesiące 57-letniego wyszkowianina podejrzanego o zabójstwo żony oraz teściowej, a także czynną napaść na funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Ta sprawa to modelowy przykład pracy policji i prokuratury, który bardzo szybko pozwolił na wiążące ustalenia i w konsekwencji zatrzymanie osoby podejrzanej o podwójne zabójstwo. Wytypowanie podejrzanego i jego zatrzymanie było efektem prowadzonych przez wyszkowskich policjantów działań operacyjnych i dochodzeniowo-śledczych. Funkcjonariusze poszukując sprawcy, sprawdzali każdy trop, który mógł ich naprowadzić na zabójcę. Gromadzony materiał i jego drobiazgowa analiza pozwoliły na wytypowanie podejrzanego w tej sprawie i w konsekwencji jego zatrzymanie.

57-latek w weekend usłyszał prokuratorskie zarzuty zabójstwa dwóch osób, czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz wywieranie wpływu na czynności funkcjonariuszy groźbą bezprawną. W niedzielę wyszkowski sąd na wniosek policjantów i prokuratora zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Od wtorkowych godzin rannych, kiedy to w pożarze jednego z domów jednorodzinnych przy ul. Białostockiej w Wyszkowie ujawniono zwłoki dwóch kobiet w wieki 58 i 83 lat, trwały bardzo intensywne czynności związane z ustaleniem okoliczności ich śmierci. Do zadań zostali wytypowani najlepsi policjanci z Wyszkowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.  Śledczy przesłuchali kilkanaście osób,  zabezpieczono monitoringi, a na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady.

Wstępne czynności wskazywały, że związek ze zdarzeniem może mieć mąż młodszej kobiety, dlatego rozpoczęto poszukiwania 57-latka, w których brało udział kilkudziesięciu policjantów, w tym specjalna grupa poszukiwawcza. Wykorzystany również został policyjny helikopter oraz drony.

Dzięki profesjonalnie podjętym czynnościom oraz zaangażowaniu policjantów, już następnego dnia przed południem w trakcie sprawdzania lasu w okolicy miejscowości Leszczydół Nowiny policjanci namierzyli miejsce ukrywania się 57-latka. Mężczyzna na widok policjantów wybiegł z przyczepy campingowej z nożem i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg i wezwali uciekiniera do zatrzymania się, a następnie oddali strzał ostrzegawczy. Wtedy mężczyzna odwrócił się i próbował zaatakować nożem policjantów. Funkcjonariusze oddali kolejny strzał w kierunku mężczyzny, a następnie obezwładnili go. 57-latek został ranny w nogę. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce służby ratunkowe. Mężczyzna w eskorcie policjantów został przewieziony do szpitala. W trakcie oględzin miejsca ukrycia okazało się jeszcze, że mężczyzna przed opuszczeniem przyczepy rozszczelnił butle z gazem.

Dla wyszkowskich policjantów odnalezienie podejrzanego o podwójne zabójstwo było sprawą priorytetową. Funkcjonariusze wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wyjaśniając tę sprawę

Zatrzymani podczas demontażu auta

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie wspólnie z funkcjonariuszami północnopraskiej grupy „ Skorpion” przeprowadzili działania samochodowe na terenie powiatu wołomińskiego, które zakończyły się sukcesem. Zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o paserstwo w trakcie demontażu skradzionego pojazdu. Funkcjonariusze zabezpieczyli odzyskane części samochodowe i podzespoły. Policjanci ustalili, że pochodzą one ze skradzionego pojazdu. 54-latek i 28-latek usłyszeli już zarzuty dotyczące przestępstwa paserstwa. Grozi im za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Funkcjonariusze na bieżąco pozyskują i weryfikują informacje dotyczące środowiska przestępczego. Tak też kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie wspólnie z funkcjonariuszami północnopraskiej grupy„ Skorpion”przeprowadzili działania samochodowe na terenie powiatu wołomińskiego, które zakończyły się pełnym  sukcesem.

Policjanci w gminie Strachówka, na terenie powiatu wołomińskiego obserwowali posesję, za którą zauważyli polną drogę wiodącą do sosnowego zagajnika. Z lasu dochodziły odgłosy stukania o metal, co wzbudziło podejrzenia kryminalnych. Mundurowi natychmiast podjęli działania. Idąc polną drogą, dotarli do miejsca w środku lasu, gdzie dwaj mężczyźni byli zajęci demontażem samochodu. Na widok policjantów przestępcy podjęli próbę ucieczki. Bezskutecznie. Natychmiast zostali zatrzymani. Jak ustalili  funkcjonariusze, wrak oraz części samochodowe pochodziły ze skradzionego pojazdu. Przestępcy działali błyskawicznie. Właściciel skradzionego samochodu jeszcze nie zdążył zgłosić przestępstwa, gdy auto było już doszczętnie zdemontowane.

Dużą pomysłowością wykazali się zatrzymani sprawcy przestępstwa. Mężczyźni przygotowali sobie odpowiednie zabezpieczenie „miejsce pracy„. W ziemię wbijali metalowe rury, w które wkładali ścięte sosnowe drzewka. W ten sposób droga wyglądała na nieprzejezdną. Miało to zniechęcić potencjalnych spacerowiczów do wędrówek i przypadkowego odkrycia miejsca przestępstwa.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wrak auta oraz części i podzespoły samochodowe. 54-latek i 28-latek trafili do policyjnej celi, a śledczy na podstawie zgromadzonych materiałów, przedstawili im już zarzut dotyczący przestępstwa paserstwa. Nadzór nad postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

Odjechał cudzym Oplem

Policjanci z „Kobry” kilka dni po kradzieży opla zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. 32-latek wykorzystał moment, kiedy to kierowca pozostawił swoje auto niezamknięte z kluczykami w stacyjce i poszedł do sklepu. Sprawca wskoczył do auta i nim odjechał. Opel został odnaleziony i zabezpieczony. Teraz podejrzany odpowie za kradzież pojazdu, do której się przyznał.

Kilka dni temu do komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży opla. Pokrzywdzony pozostawił swoje auto przed sklepem, nie zamknął go i kluczyli były w stacyjce. Kiedy wyszedł z zakupami samochodu nie było.

Sprawą zajęli się policjanci z grupy operacyjnej „Kobra” Auto zostało odnalezione jeszcze tego samego dnia. Niedługo później, dzięki pozyskanym i sprawdzonym informacjom oraz wykonanym ustaleniom, funkcjonariusze dotarli również do podejrzanego. 32-latek został zatrzymany niespełna tydzień po zdarzeniu. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży.

Audi odzyskane, dozór dla pasera

Policjanci z grupy „Kobra” Wydziału do walki z Przestęczością Samochodową w naszej komendzie odzyskali skradzione audi warte 90.00 tysięcy złotych. Bardzo szybko dotarli też do osoby, która jest podejrzana o paserstwo tego pojazdu. Od zatrzymanego 37-latka funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi zagłuszarkę i inne narzędzia, mogące służyć do kradzieży z włamaniem pojazdów, ale także elementy volvo i jeepa, samochodów, które pochodziły z przestępstw. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe został objęty policyjnym dozorem dwa razy w tygodniu.

Policjanci operacyjni działający w grupie „Kobra” cały czas pracują przy sprawach kradzieży z włamaniem do samochodów. Zdarza się, że jeden znany im podejrzany ma związek z kilkoma zdarzeniami, lub pojawia się w kilku różnych sprawach.

Tym razem policjanci po błyskawicznej weryfikacji pozyskanej informacji o tym, co się stało i gdzie aktualnie może znajdować się skradzione audi, bardzo szybko je odnaleźli i zabezpieczyli. Samochód został utracony w listopadzie ubiegłego roku z terenu Targówka i jego wartość wynosiła 90 tysięcy złotych.

Na zabezpieczeniu auta policjanci jednak nie poprzestali. Wiedzieli, że zostało zalegalizowane po kradzieży. Dzięki posiadanej szerokiej wiedzy operacyjnej stróże prawa w zasadzie od razu dotarli do osoby, która miała być paserem samochodu. Znany z wcześniejszych interwencji i zatrzymań 37-latek jak zwykle na początku wszystkiemu zaprzeczał. Na swojej posesji, jak się niebawem okazało, posiadał między innymi zagłuszarkę sygnałów GPS, do tego część karoserii kradzionego volvo oraz elementy jeepa. Wszystkie te rzecz funkcjonariusze zabezpieczyli, a mężczyznę zatrzymali. Zebrane materiały stały się podstawą do sformułowania trzech zarzutów paserstwa samochodów, jeepa, volvo i audi. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

W dniach od 09.05.2022 r. do 15.05.2022 r. na terenie powiatu mińskiego miało miejsce 56 zdarzeń, w tym 27 pożarów, 27 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe.

  • Po godz. 11 w dniu 14.05.2022 r. na ul. Ogrodowej w Cegłowie doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego. W momencie dojazdu pierwszego zastępu budynek był całkowicie objęty pożarem który zagrażał sąsiednim zabudowaniom. Działania straży pożarnych polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądów wody w celu ugaszenia pożaru oraz w obronie sąsiednich budynków. Ponadto wykonano niezbędne prace rozbiórkowe nadpalonej konstrukcji. Po godzinie akcji pożar udało się opanować i przystąpiono do jego dogaszania. Po przeszukaniu budynku okazało się, że w jednym z pomieszczeń znajduje się zwęglone ciało 93 letniej kobiety. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ drewniany budynek mieszkalny. Strażakom udało się uratować sąsiednie zbudowania. W działaniach gaśniczych trwających cztery godziny brały udział 4 zastępy i 8 ratowników PSP, 6 zastępów i 32 ratowników z OSP, policja, pogotowie ratunkowe oraz Pogotowie Energetyczne.
  • Po godz. 21 w dniu 14.05.2022 r. na ul. Podgórnej w Nowym Koniku doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że pożar jest już w pełni rozwinięty. Działania straży pożarnych polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na palący się budynek, a następnie rozbiórce nadpalonych elementów obiektu. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ budynek gospodarczy. Strażakom udało się uratować sąsiednie budynki gospodarcze. W działaniach gaśniczych trwających prawie dwie godziny brał udział 1 zastęp i 5 ratowników PSP oraz 4 zastępy i 20 ratowników z OSP.

Kolejne osoby oszukane podczas internetowych zakupów

Wyszkowscy policjanci kilka razy w miesiącu przyjmują zgłoszenia dotyczące oszustw internetowych. Zakupy w Internecie, to wygodna forma kupowania i sprzedawania przeróżnych rzeczy, ale jak wszędzie należy być ostrożnym, aby nie dać się oszukać.

Internet jest nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest do pracy, nauki, wymiany informacji, zakupów internetowych lub jako forma relaksu. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które za jego pomocą popełniają przestępstwa. Za pośrednictwem Internetu, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest cała gama różnego rodzaju przestępstw, jednak użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą cyberprzestępczości.

Wyszkowscy policjanci klika razy w miesiącu przyjmują zgłoszenia dotyczące oszustw internetowych. Biorąc pod uwagę tylko ten tydzień do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie zgłosiły się kolejne trzy osoby, które zostały oszukane. Najczęściej zamawiane towary to telefony komórkowe, sprzęt elektroniczny, oraz odzież.

Jak się ustrzec oszustwa?

Decydując się na zakupy poprzez sieć internetową, na portalach aukcyjnych czy w sklepach internetowych pamiętajmy o zachowaniu ostrożności. Sprawdzajmy sprzedawcę, u którego zamierzamy kupić wybraną rzecz. Zweryfikujmy czy jest rzetelny. Uważajmy na „super okazje”. Jeśli chcemy wziąć udział w aukcji internetowej, sprawdźmy wiarygodność sprzedawcy, jego poprzednie aukcje oraz opinie kupujących na jego temat. Nawet w przypadku, gdy mieszkamy daleko zapytajmy czy po towar można zgłosić się osobiście. Gromadźmy całą korespondencję ze sprzedającym, w przypadku oszustwa będzie ono bezcennym dowodem kontaktów. Wybierajmy opcję zapłaty przy odbiorze. Zachowanie zasady ostrożności pozwala na bezpieczne zakupy w sieci.

Źródła: Komenda Stołeczna Policji, Policja Mazowiecka, Policja Wyszków, Policja Mińsk Mazowiecki.

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Śledztwo w sprawie śmierci wysokiej rangi policjanta przeniesione

Martwy mężczyzna przed salonem gier

Martwego mężczyznę w wieku około 35 lat znaleziono około północy z wtorku na środę przed salonem gier w centrum Ostrowi Mazowieckiej. Denat miał [...]
0 komentarzy
Miał 2 promile w organizmie i prowadził załadowaną ciężarówkę

Miał 2 promile w organizmie i prowadził załadowaną ciężarówkę

Policjanci z Komisariatu Policji w Karczewie udaremnili niebezpieczną jazdę 55-letnimu kierowcy ciężarówki. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie i prowadził pojazd [...]
0 komentarzy
Pijany z 3 promilami holował pusty samochód. Na dodatek oba auta były kradzione

Pijany z 3 promilami holował pusty samochód. Na dodatek oba auta były kradzione

W Józefowie kierowca renault holował pustego forda. Reakcja policjantów była natychmiastowa. Jak się okazało, 34-latek nie dość, że był pijany, to jeszcze oba [...]
0 komentarzy
Policjanci z grupy Orzeł i Kobra odzyskali dwie toyoty i zatrzymali trzech podejrzanych

Policjanci z grupy Orzeł i Kobra odzyskali dwie toyoty i zatrzymali trzech podejrzanych

Na trzy miesiące trafili do aresztu podejrzani o kradzież z włamaniem dwóch toyot na terytorium Holandii. Zatrzymani przez policjantów z grupy „Orzeł” stołecznego [...]
0 komentarzy
Nielegalny hazard na Mazowszu. Mazowiecka KAS i Policja zlikwidowały kolejne trzy punkty

Nielegalny hazard na Mazowszu. Mazowiecka KAS i Policja zlikwidowały kolejne trzy punkty

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Otwocku wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie zamknęli kolejne trzy nielegalne punkty organizowania gier hazardowych, gdzie [...]
0 komentarzy
Za znęcanie się nad psem może grozić mu kara do 3 lat więzienia

Za znęcanie się nad psem może grozić mu kara do 3 lat więzienia

Niepokojące zachowanie mężczyzny wobec psa stało się powodem interwencji policjantów z północnopraskiego wydziału wywiadowczo – patrolowego. Po wysłuchaniu relacji bezpośrednich świadków zdarzenia mundurowi [...]
0 komentarzy

Niefortunne wyprzedzanie zakończone wywrotką

O dużym szczęściu może mówić młody kierowca ciężarówki, który podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z podpiętą grabarką. Ostatecznie ciężarowe volvo zatrzymało się na [...]
0 komentarzy
Drzewo runęło na samochód z którym jechało 6-letnie dziecko

Drzewo runęło na samochód z którym jechało 6-letnie dziecko

21 czerwca br.  około godziny 15 w miejscowości Bobrowniki w wyniku silnego podmuchu wiatru doszło do złamania drzewa które runęło na przejeżdżający samochód. [...]
0 komentarzy
Wypadek w Starym Bosewie, dwie osoby w szpitalu

Wypadek w Starym Bosewie, dwie osoby w szpitalu

W Starym Bosewie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala zostały przewiezione dwie pasażerki uczestniczących w wypadku pojazdów. Do groźnego zdarzenia doszło [...]
0 komentarzy

Wypadek w Klembowie. Motocyklista zderzył się z busem.

15 czerwca w Klembowie doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem 45-letni mężczyzna w stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala. Wypadek [...]
0 komentarzy

Jechała porsche 136 km/h w obszarze zabudowanym. Straciła prawo jazdy na 3 miesiące

Zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące, mandat 2500 złotych i 10 punktów karnych dopisanych do indywidualnego konta, to efekt jazdy 34-letniej kobiety jedną [...]
0 komentarzy
2000 złotych mandatu, utrata uprawnień oraz 22 punkty karne

2000 złotych mandatu, utrata uprawnień oraz 22 punkty karne

Przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h, pomimo obowiązku, nie korzystał z pasów bezpieczeństwa, jego pasażerowie również, a do tego wyprzedzał inne [...]
0 komentarzy
Tragiczne zderzenie z łosiem, kierowca zginął na miejscu

Tragiczne zderzenie z łosiem, kierowca zginął na miejscu

W poniedziałek w nocy na obwodnicy Serocka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dzikiego zwierzęcia. Policja apeluje o ostrożność i nie przekraczanie dopuszczalnej [...]
0 komentarzy
Alkoholowa libacja nieletnich

Alkoholowa libacja nieletnich zakończona w szpitalu. Tragedia była blisko.

Na terenie jednego z byłych kompleksów wypoczynkowych w gminie Mińsk Mazowiecki, policjanci dotarli grupy młodych osób upojonej alkoholem. Z trójką nastolatków nie było żadnego [...]
0 komentarzy
Mercedes i bmw po 100 tysiecy każdy - odzyskane przez "Kobrę"

Mercedes i bmw po 100 tysiecy każdy – odzyskane przez „Kobrę”

Mercedes warty 100 tysięcy i bmw o takiej samej wartości to dwa samochody, które odnaleźli i zabezpieczyli policjanci z „Kobry”. Auta zostały skradzione [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.