Naturalne produkty ze Schroniska Smaków Magda Gessler

Schronisko Smaków Magda Gessler to znany w całym kraju i zarazem jedyny w Polsce południowej lokal słynnej restauratorki. Na kartach menu tej zlokalizowanej w Bukowinie Tatrzańskiej restauracji królują oparte na naturalnych produktach i sprawdzonych recepturach najlepsze dania. Tam też powstają pyszne, nie zawierające barwników i konserwantów przetwory, które można zamówić do domu przez stronę internetową Spiżarnia Schronisko Smaków.

A jest w czym wybierać. W bardzo szerokiej i zróżnicowanej ofercie sklepu znaleźć można m.in. domowe, swojskie  wędliny i wędzone  mięso, pyszne chleby i sery, przetwory z owoców i warzyw, regionalne piwa, syropy owocowe, tłoczone na zimno oleje, oliwy, sosy i wiele innych produktów najwyższej jakości.

Najważniejszą i bardzo rygorystycznie przestrzeganą podczas produkcji zasadą  jest jak najkrótsza lista składników. Wyroby sygnowane przez Magdę Gessler nie zawierają sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku ani konserwantów, a ich smak na długo pozostaje w pamięci.  Dzięki połączeniu ogromnego doświadczenia i wiedzy kulinarnej Magdy Gessler, lokalnych tradycji i starannie wyselekcjonowanych składników, powstają produkty, których smaku nie da się porównać z żadnymi innymi.  Podczas przedświątecznych zakupów warto zwrócić uwagę na schab wędzony naturalnie czy też pieczoną szynkę z dzika. Świetnym dodatkiem na świątecznym stole będą także naturalne musztardy,  chrzany i ćwikła,  które zachwycają aromatem od razu po otworzeniu słoika.

Uzupełnienie oferty stanowią produkty importowane z Włoch m.in.  sery, wędliny, makarony oraz włoskie słodycze wśród których wymagający klienci znajdą bardzo lubiane ciasteczka Pan di Stelle czy Cantuccini z pistacjami

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.