Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim, Wyszkowskim, Ostrowskim, Węgrowskim i Sokołowskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim, Wyszkowskim, Ostrowskim, Węgrowskim i Sokołowskim

W dniach od 10 do 19 maja planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego, Wyszkowskiego, Ostrowskiego, Węgrowskiego i Sokołowskiego.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Chrzęsne

  • ul. Wincentyny Karskiej 83-117
  • ul. Zasobna 2-28
  • ul. Widok 29-42
2023-05-09 08:00 2023-05-09 12:00 4 11-0044 CHRZĘSNE II
Chrzęsne ul. Karskiej nr 83,85,87 od nr 89 do nr nr 109, nr 115,117 Chrzęsne ul. Zasobna nr 2,4,6,8,9,12,16,17,18,19,20,22,28,7b.n. Chrzęsne ul. Karskiej od nr 59 do nr 82, nr 84,84A,86,88, Chrzęsne ul. Widok nr 29,31,35,37,38,40,42,1b.n.
Ugniewo 2023-05-09 08:00 2023-05-09 09:00 1 11-1591 UGNIEWO, 11-0729 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI
Ugniewo , Ostrów Maz. Gródzki
Poręba-Kocęby 2023-05-09 08:00 2023-05-09 14:00 6 11-0768 PORĘBA KOCĘBY I
Poręba Kocęby
Rogów 2023-05-09 08:15 2023-05-09 12:15 4 07-1053 Rogów 2, 07-0093 Rogów 1
Rogów gm. Repki
Strupiechów 2023-05-09 08:30 2023-05-09 12:30 4 07-0962 Karczewiec 3
Strupiechów gm. Wierzbno
Brańszczyk

  • ul. Nadbużna
  • ul. Jeziorna
2023-05-09 09:00 2023-05-09 14:00 5 11-1099 BRAŃSZCZYK STARY III
Brańszczyk Stary ul. Nadbużańska ul. Jeziorna
Sekłak

Bednarze

2023-05-09 09:00 2023-05-09 13:00 4 07-0637 Sekłak 2,- 07-0638 Sekłak 3,07-0636 Sekłak ,07-0312 Bednarze,07-0639 Sekłak 5
Rytele-Wszołki

  • 42

Jakubiki

  • 38-52
2023-05-09 09:00 2023-05-09 13:00 4 07-0747 Rytele Wszołki kol.
Rytele Wsz. Kol. 42, gm. Ceranów, Jakubiki 38-52 gm. Kosów L
Nowe Budy

  • 1-27
2023-05-09 09:00 2023-05-09 13:00 4 11-1417 BUDY NOWE IV
Budy Nowe od 1-27
Podborze

Ugniewo

Ostrów Mazowiecka

  • ul. Romualda Traugutta
  • ul. Władysława Broniewskiego
  • ul. Małkińska
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Jodłowa
  • ul. Cyprysowa
2023-05-09 09:00 2023-05-09 16:00 7 11-3019 , 11-1184 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA II,11-1710 Ostrów Maz. Małkińska VI,11-1487 OSTRÓW MAZ. TRAUGUTTA,11-1778 Ostrów Maz. Broniewskiego II,11-1131 PODBORZE III,11-1653 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA, 11-1591 UGNIEWO, 11-0729 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI I
Podborze , Ugniewo ,Ostrów Maz. Traugutta , Ostrów Maz. Broniewskiego. ul. Małkińska od Modrzewiowej do Gródzki, Mazowiecka , Głowackiego, Jodowa , Cyprysowa,
Stare Bosewo

  • ul. Rzeczna 5-8,1-4,zk 1
  • ul. Letnia 3-9 zk 1
  • ul. Papiernia 8A-11
2023-05-09 12:00 2023-05-09 15:00 3 11-0289 BOSEWO STARE I
k.Znamiączki Bosewo Stare ul. Rzeczna nr 5,6,7,8 Bosewo Stare ul. Rzeczna nr 1,1A,2,2B,4,ZK1 Bosewo Stare ul. Letnia nr 3,4,5,6,7,9,ZK1 Bosewo Stare ul. Papiernia nr 8A,9,10,11
Ugniewo 2023-05-09 16:00 2023-05-09 18:00 2 11-1591 UGNIEWO,11-0729 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI I
Ugniewo , Ostrów Maz. Gródzki
Strachów

  • ul. Nadliwie
2023-05-10 07:00 2023-05-10 09:00 2 11-0550 HALIN NADLIWIE
Halin Nadlewie
Ostrów Mazowiecka

  • ul. Gródźki
2023-05-10 08:00 2023-05-10 09:00 1 11-0729 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI I
OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI
Loretto

Puste Łąki

  • ul. Loretańska
  • ul. Letniskowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Jadowska
  • ul. Liwcowa
  • ul. Słoneczna

Świniotop

Strachów

  • ul. Nadliwie
2023-05-10 08:30 2023-05-10 15:00 7 11-0550 HALIN NADLIWIE,11-1871 STRACHÓW,11-0500 HALIN INCO,11-1464 HALIN NADLIWIE II,11-0567 LORETTO KBM,11-1737 Świniotop VI,11-0551 HALIN PUSTE ŁĄK
Loretto KBM , ul. Loretańska , Letniskowa, Halin Puste Łąki ul. Akacjowa , Jadowska , Modrzewiowa , Liwcowa, Pod Lipami, Ogrodowa , Wspólna, Słoneczna Halin Nadliwie, Świniotop Kalinowa , Rzeczna , Szeroka , Sosnowa, Dębowa , Słoneczna
Ostrów Mazowiecka

  • ul. Romualda Traugutta
  • ul. Tadeusza Borowskiego
  • ul. Małkińska
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Bartosza Głowackiego
  • ul. Jodłowa
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Gródźki
2023-05-10 09:00 2023-05-10 16:00 7 11-3019, 11-1184 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA II,11-1710 Ostrów Maz. Małkińska VI, 11-1487 OSTRÓW MAZ. TRAUGUTTA,11-1778 Ostrów Maz. Broniewskiego II, 11-1540 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI ,11-0729 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI
Ostrów Maz. Traugutta , Ostrów Maz. Broniewskiego. ul. Małkińska od Modrzewiowej do Gródzki, Mazowiecka , Głowackiego, Jodowa , Cyprysowa,
Sewerynów 2023-05-10 09:00 2023-05-10 13:00 4 07-1449 Sewerynów Szkoła, 07-0307 Sewerynów 1,07-0308 (Sewerynów 2
Strachów

Loretto

Świniotop

Puste Łąki

2023-05-10 09:00 2023-05-10 14:00 5 11-1871 STRACHÓW ,11-0500 HALIN INCO,11-1464 HALIN NADLIWIE I,11-0567 LORETTO KBM,11-1737 Świniotop VI,11-0551 HALIN PUSTE ŁĄKI,11-0550 HALIN NADLIWIE
Strachów , Halin INCO ul. Loretańska , ul. Letniskowa , Halin Nadliwie ul. Liwcowa ,ul. Modrzewiowa, ul. Pod Lipami, ul. Ogrodowa , ul. Wspólna, ul. Słoneczna ul. Nadliwie, ul. Piaszczysta ul. Jadowska , Loretto KBM, Świniotop ul. Kalinowa , ul. Rzeczna ul. Szeroka. ul. Słoneczna , ul. Sosnowa , ul. Dębowa ,, Halin Puste Łąki ul. Akacjowa , ul. Poziomkowa, ul. Grzybowa , ul. Leśna
Rytele Suche

  • 29-30
2023-05-10 09:00 2023-05-10 13:00 4 07-0747 Rytele Wszołki kol
Rytele Suche nr 29,30. gm. Ceranów
Grabiny

2023-05-10 09:00 2023-05-10 13:00 4 07-0468 Grabiny 1
odbiorcy zasilani ze stacji 07-0468 Grabiny, obwód linii nN kierunek Szynkarzyzna
Jarzębia Łąka

  • ul. Jarosława Dąbrowskiego
  • ul. Polna
  • ul. Leśna
  • ul. Górkowa
  • ul. Długa
  • ul. Władysława Sikorskiego
  • ul. Zaściankowa
2023-05-10 09:00 2023-05-10 13:00 4 11-1327 BUDZISZEWO I
Budziszewo ul. Polna , Leśna , Dąbrowskiego, Zaściankowa, Górkowa, Długa , Sikorskiego
Brańszczyk

  • ul. Jana Pawła II 74-103

Nowy Brańszczyk

  • 19A-43A,44-52
2023-05-10 09:00 2023-05-10 11:00 2 11-0222 BRAŃSZCZYK NOWY I
Brańszczyk Nowy od nr 19A do nr 43A Brańszczyk Nowy od nr 44 do nr 52 Brańszczyk ul. Jana Pałwa II nr 74,74A,74B,78,82,83,89,90,91,92,93,95,97,101,103
Strachów

  • ul. Nadliwie
2023-05-10 15:00 2023-05-10 17:00 2 11-0550 HALIN NADLIWIE
Halin Nadlewie
Wola Rasztowska

  • ul. Kwiatowa 3-13,2-21
  • ul. Polna 2-22
  • ul. Radiowa 33-76

Roszczep

Małopole

2023-05-11 07:00 2023-05-11 08:00 1 11-0156 WOLA RASZTOWSKA IV
Wola Rasztowska Roszczep ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n. Małopole ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3 Wola Rasztowska ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n. Wola Rasztowska ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa
Stara Grabownica 2023-05-11 08:00 2023-05-11 09:00 1 11-0877 GRABOWNICA STARA III
Grabownica Stara
Wola Rasztowska

  • ul. Kwiatowa 2-21,3-13
  • ul. Polna 2-22
  • ul. Radiowa 33-76

Roszczep

Małopole

2023-05-11 08:00 2023-05-11 15:00 7 11-0156 WOLA RASZTOWSKA IV
Wola Rasztowska Roszczep ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n. Małopole ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3 Wola Rasztowska ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n. Wola Rasztowska ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa
Rogówek 2023-05-11 09:00 2023-05-11 13:00 4 11-0795 ROGÓWEK
Rogówek
Stara Grabownica 2023-05-11 09:00 2023-05-11 15:00 6 11-0877 GRABOWNICA STARA III,11-1903 GRABOWNICA STARA V,11-0723 GRABOWNICA STARA IV
Grabownica Stara
Albinów 2023-05-11 09:00 2023-05-11 13:00 4 07-0564 Albinów
Albinów gm. Kosów Lacki
Starowola

Myszadła

2023-05-11 09:00 2023-05-11 13:00 4 07A1680 Drew-Stal,07-0518 Starowola 5, 07-0953 Myszadła 2,07-0957 Bale, 07-0504 Starowola 4
Wola Rasztowska

  • ul. Polna 2-22
  • ul. Radiowa 33-76
  • ul. Kwiatowa 3-13

Małopole

Roszczep

2023-05-11 16:00 2023-05-11 17:00 1 11-0156 WOLA RASZTOWSKA IV
Wola Rasztowska Roszczep ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n. Małopole ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3 Wola Rasztowska ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n. Wola Rasztowska ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa
Stanisławów 2023-05-12 09:00 2023-05-12 14:30 6 11-1230 STANISŁAWÓW CEGIELNIA
Stanisławów Cegielnia
Albinów 2023-05-12 09:00 2023-05-12 13:00 4 07-0564 Albinów
07-0564(Albinów
Nagoszewo 2023-05-12 09:00 2023-05-12 13:00 4 11-1595 NAGOSZEWO III
Turka,
Chrzęsne 2023-05-12 09:00 2023-05-12 13:00 4 11-0078 CHRZĘSNE IV
Chrzęsne ul. Olszowa
Wielgolas 2023-05-15 08:00 2023-05-15 12:00 4 11-0268 WIELGOLAS II
Wielgolas
Liw

  • ul. Senatorska
  • ul. Długa
  • ul. Kościelna
  • ul. Polna 7,7B
2023-05-15 08:30 2023-05-15 12:30 4 07-1067 Liw 5
Liw ul. Senatorska, Długa, Kościelna ( od Koziej do Zawadzkiej), Polna nr 7, 7B
Udrzyn 2023-05-15 09:00 2023-05-15 13:00 4 11-1577 UDRZYNEK LETNISKO
Udrzynek Letnisko,
Postoliska

  • ul. Stylowa
  • ul. Wygodna
  • pl. Plac 3-go Maja
2023-05-15 11:00 2023-05-15 15:00 4 11-1019 POSTOLISKA I
Postoliska ul. Stylowa, ul. 3 Maja, ul. Wygodna
Wola Mystkowska 2023-05-16 08:00 2023-05-16 14:00 6 11-0210 WOLA MYSTKOWSKA I
Zuzułka 2023-05-16 08:30 2023-05-16 12:30 4 07-1327 Zuzułka 2
Zuzułka gm Miedzna
Treblinka 2023-05-16 09:00 2023-05-16 13:00 4 07-0136 Treblinka
TREBLINKA GM. MAŁKINIA G.
Jasienica

  • ul. Cmentarna
  • ul. Polna 16
2023-05-16 09:00 2023-05-16 13:00 4 11-1838 Jasienica 1A
Jasienica, gm. Tłuszcz, ul. Cmentarna Polna 16
Tłuszcz

  • ul. Nadrzeczna
  • ul. Cisowa
  • ul. Działkowa
2023-05-16 10:00 2023-05-16 14:00 4 11-0949 TŁUSZCZ NADRZECZN
Tłuszcz Nadrzeczna ul. Nadrzeczna , ul. Cisowa, ul. Działkowa
Łosinno

Nowe Wielątki

Wielątki-Folwark

2023-05-17 08:00 2023-05-17 14:00 6 11-1878 WIELĄTKI NOWE IV, 11A3209 WIELĄTKI FOLWARK TARTAK, 11-1448 WIELĄTKI NOWE II, 11-0208 ŁOSINNO I, 11-0233 WIELĄTKI NOWE II SZKOŁA, 11-0209 WIELĄTKI NOWE I, 11-0238 WIELĄTKI FOLWARK II, 11-0237 WIELĄTKI FOLWARK I,
Łosinno , Wielątki Nowe, Wielątki Nowe Szkoła, Wielątki Folwark , Wielątki Folwark Tartak
Wieska-Wieś

  • 38-40
2023-05-17 08:30 2023-05-17 13:30 5 07-0586 Wieska 2
Wieska nr 38,39,40, koło łowieckie
Dudy 2023-05-17 09:00 2023-05-17 13:00 4 11-0995 DUDY
Dudy gm. Ostrów Mazowiecka
Chądzyń 2023-05-17 09:00 2023-05-17 13:00 4 07-1142 Leśniczówka
CHĄDZYŃ LEŚNICZÓWKA
Ostrów Mazowiecka

  • ul. Lubiejewska
  • ul. Biała
2023-05-17 09:00 2023-05-17 13:00 4 11A3011 T1, 11-0916 ,OSTRÓW MAZ. BAZA OPG,- 11-0749 OSTRÓW MAZ. PZGS
Baza GS, Pasze Lubiejewska, Baza Transportowa ul. Biała, Baza STW
Ulasek 2023-05-18 08:00 2023-05-18 12:00 4 11-0313 ULASEK I
Ulasek gmina Somianka
Pustelnik 2023-05-18 08:30 2023-05-18 12:30 4 07-0568 Pustelnik 1
PUSTELNIK GM. CERANÓW
Rostki Wielkie 2023-05-18 09:00 2023-05-18 13:00 4 11-0788 ROSTKI WIELKIE I
Rostki Wielkie
Krusze

Kozły

Wólka Kozłowska

2023-05-18 09:00 2023-05-18 14:00 5 11-1890 KRUSZE VIII, 11-1899 WÓLKA KOZŁOWSKA V, 11-1769 Kozły III, 11-0161 KRUSZE I, 11-0159 KRUSZE III, 11-0164 KOZŁY II, 11-0163 KRUSZE VI, 11-0160 KRUSZE II, 11-1059 WÓLKA KOZŁOWSKA III, 11-0162 KRUSZE V, 11-1056 WÓLKA KOZŁOWSKA I, 11-1058 WÓLKA KOZŁOWSKA IV, 11-1045 KRUSZE IV, 11-1057 WÓLKA KOZŁOWSKA II
Krusze, Wólka Kozłowska, Kozły
Grabiny 2023-05-18 09:00 2023-05-18 13:00 4 07-0468 Grabiny 1
odbiorcy zasilani ze stacji 07-0468 Grabiny, obwód linii nN kierunek Szynkarzyzna
Ulasek 2023-05-18 11:00 2023-05-18 15:00 4 11-1276 ULASEK II
Ulasek gmina Somianka
Popowo Kościelne 2023-05-19 08:00 2023-05-19 12:00 4 11-0465 POPOWO KOŚCIELNE III
Popowo Kościelne
Szczepanek

Franciszków

2023-05-19 08:00 2023-05-19 14:00 6 11-1908 SZCZEPANEK IV, 11-1095 KOBIEL RYBNA RSP, 11-0105 FRANCISZKÓW KOLONIA, 11-1009 FRANCISZKÓW I, 11-1151 SZCZEPANEK III, 11-0104 Dębniak Budziska, 11-0108 SZCZEPANEK II, 11-1010 FRANCISZKÓW II, 11-0107 SZCZEPANEK I
Szczepanek, Kobiel Rybna RSP, Franciszków Kolonia , Franciszków ,Dębniak Budziska
Kalinowo

2023-05-19 09:00 2023-05-19 13:00 4 11-0992 KALINOWO PODGUCIE I
Kalinowo Podgucie
Zagrodniki 2023-05-19 09:00 2023-05-19 13:00 4 07-0473 Zagrodniki 2
Odbiorcy zasilani ze stacji 15/04kV Zagrodniki 2 07-0473, obwód napowietrznej linii nN kierunek przystanek PKP Topór
Urle 2023-05-19 09:00 2023-05-19 13:00 4 07-1466 St. Wod. , 07-1222 Urle Szk. Podst. , 07-0929 Urle 1, 07-1005 Urle 2, 07-0931 Urle 3, 07-0932 Urle 4.
Kołodziąż 2023-05-19 09:00 2023-05-19 13:00 4 07-0832 Kołodziąż Mleczaki
KOŁODZIĄŻ MLECZAKI GM. SADOWNE
Burlaki 2023-05-19 11:00 2023-05-19 15:00 4 11-0360 BURLAKI I
Burlaki

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Straż pożarna musiała użyć narzędzi hydraulicznych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

20 czerwca wieczorem przy skrzyżowaniu ulic Żółkiewskiego i Tęczowej w Wołominie na skutek nieustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Honda [...]
0 komentarzy
Pospieszyli z pomocą matce z dzieckiem

Pospieszyli z pomocą matce z dzieckiem

Policjanci z Wołomina pospieszyli z pomocą matce, której 2- letni syn doznał obrażeń w wyniku nieszczęśliwego upadku. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych dziecko trafiło [...]
0 komentarzy

Ujawnili narkotyki podczas interwencji

Policjanci mareckiej prewencji podczas obsługi jednej z interwencji w domu na terenie miasta ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Do sprawy zatrzymali 33-latka. [...]
0 komentarzy
Areszt za rozbój. 36-latkowi grozi do 18 lat więzienia

Areszt za rozbój. 36-latkowi grozi do 18 lat więzienia

Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany przez policjantów z grójeckiej komendy. Mężczyzna napadł na 35-latka i przy użyciu przemocy oraz zadawaniu [...]
0 komentarzy
Lekarka jak receptomat do opioidów, w tym fentanylu

Lekarka jak receptomat do opioidów, w tym fentanylu

Policjanci z Poznania prowadzą sprawę związaną z handlem receptami. Kilka miesięcy temu zatrzymali nieuczciwą lekarkę. Kobieta sprzedała kilkaset recept na opioidy, w tym [...]
0 komentarzy
Pijany bez prawa jazdy wracał do domu quadem niedopuszczonym do ruchu

Pijany, bez prawa jazdy wracał do domu quadem niedopuszczonym do ruchu

39-latek posiadający dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów kierując quadem doprowadził do jego przewrócenia. Czterokołowiec nie miał tablic rejestracyjnych i nie był dopuszczony do ruchu. [...]
0 komentarzy
19-letni „odbierak” na BLIK-a wpadł w ręce policjantów

19-letni „odbierak” na BLIK-a wpadł w ręce policjantów

Wyszkowscy policjanci pracowali nad sprawą oszustw dokonywanych na BLIK-a. Wiedzieli, że na ich terenie działa przestępca, który wykorzystując łatwowierność swoich ofiar, pod pretekstem [...]
0 komentarzy
Obywatelskie ujęcie kompletnie pijanego kierowcy

Obywatelskie ujęcie kompletnie pijanego kierowcy

Po raz kolejny właściwa postawa świadków zdarzenia przyczyniła się do udaremnienia jazdy pijanemu kierowcy. Jak ustalili policjanci 34-latek poruszał się osobowym nissanem całą [...]
0 komentarzy

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych radiowóz [wideo]

Kierujący pojazdem osobowym wyprzedzał na przejściu dla pieszych nieoznakowany radiowóz. Zarejestrowali to wykroczenie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. [...]
0 komentarzy

(Nie)bezpieczeństwo motocyklistów

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, [...]
0 komentarzy
Zatrzymany za kradzież portfela i łańcuszka

Zatrzymany za kradzież portfela i łańcuszka

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze szpitali, z pokoju socjalnego zabrał portfel z zawartością, należący do personelu szpitala. 69-latek został osadzony [...]
0 komentarzy
Stop włamaniom do domów

Stop włamaniom do domów

19 czerwca 2024 r. obchodzimy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Przy okazji tego wydarzenia, już po raz szósty, Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości [...]
0 komentarzy

Śmiertelne potrącenie przez pociąg

Do śmiertelnego wypadku doszło, kiedy na torach w Kobyłce znalazł się człowiek i został potrącony przez pociąg pospieszny z Warszawy do Białegostoku. Do [...]
0 komentarzy

Policjanci zabezpieczyli prawie 3 kg narkotyków.

Sochaczewscy policjanci zabezpieczyli prawie 3 kilogramy narkotyków należących do 38-letniego mężczyzny. Podejrzany o ich posiadanie usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany na okres [...]
0 komentarzy
Policyjna eskorta chorego dziecka do szpitala. Chłopiec tracił przytomność, liczyła się każda chwila.

Policyjna eskorta chorego dziecka do szpitala. Chłopiec tracił przytomność, liczyła się każda chwila.

Policjanci z mławskiego wydziału ruchu drogowego eskortowali audi, którym rodzice wieźli do szpitala w Ciechanowie chorego 3-letniego syna. Stan dziecka pogarszał się, chłopiec [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.