Policja poszukuje świadków kradzieży i aktów wandalizmu

Policja poszukuje świadków kradzieży oraz aktów wandalizmu

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji. Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew.  122 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

  • W dniach 5 – 10 marca 2022 roku nieznana osoba dokonała kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej o wyróżniku WWL ?. z samochodu Toyota Rav 4 w Wołominie.
  • 04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła kalkulator o wartości 139 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.
  • 04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła czapki i art. szkolne o wartości 351,92 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.
  • 22 lutego 2022 roku nieznana osoba ukradła wodę toaletową, mgiełkę do ciała i dezodorant ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Łączna suma strat to wartość 290,97 zł.
  • 2 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła dwie golarki ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie na kwotę 439,98 zł.
  • 12/13 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła jedną tablicę rejestracyjną o wyróżniku WWL ?. z pojazdu Mercedes i jedną tablicę o wyróżniku WWL ?. z naczepy ciężarowej. Do zdarzenia doszło w Lipinkach przy ul. Granicznej.
  • 05 / 06 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWL?. z pojazdu VW Golf . Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Długiej .
  • 02 / 03 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWE ?. z pojazdu Suzuki. Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Mieszka I.

KPP w Wołominie / podinsp. Wioletta Zychnowska

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

W Pustelniku doszło do tragedii. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje.

W Pustelniku doszło do tragedii. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje.

Ruszyła zbiórka na rzecz poszkodowanych w niedawnym pożarze. „Mama straciła ukochanego męża, kochanego pieska. Została bez niczego, bez dachu nad głową, spłonęły wszystkie [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 5 do 9 grudnia planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie [...]
0 komentarzy
Mikołaj Roznerski: „Dzielenie się to najpiękniejsza forma mnożenia dobra”. Aktorzy przygotowują Szlachetną Paczkę

Mikołaj Roznerski: „Dzielenie się to najpiękniejsza forma mnożenia dobra”. Aktorzy przygotowują Szlachetną Paczkę

– Dzięki Szlachetnej Paczce zaprzeczamy wszelkim twierdzeniom matematycznym, bo w tym przypadku dzieląc się, mnożymy! – mówi Joanna Jabłczyńska, która w tym roku, [...]
0 komentarzy

Utrudnienia drogowe w miejscowości Kury

W związku z rozbudową drogi powiatowej Nr 4330W wraz z rozbiórką i budową nowego mostu w miejscowości Kury z dniem 5 grudnia 2022r. [...]
0 komentarzy
Marki na podium

Marki na podium

Marki drugą popularną w rankingu miejscowością chętnie wybieraną na miejsce do życia Jak podaje warszawa.naszemiasto.pl, Marki są świetnie skomunikowane ze stolicą dzięki trasie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.