Policja poszukuje świadków kradzieży i aktów wandalizmu

PRÓBUJĄC UNIKNĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAMIENILI SIĘ MIEJSCAMI

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji. Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew.  122 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

  • W dniach 5 – 10 marca 2022 roku nieznana osoba dokonała kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej o wyróżniku WWL ?. z samochodu Toyota Rav 4 w Wołominie.
  • 04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła kalkulator o wartości 139 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.
  • 04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła czapki i art. szkolne o wartości 351,92 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.
  • 22 lutego 2022 roku nieznana osoba ukradła wodę toaletową, mgiełkę do ciała i dezodorant ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Łączna suma strat to wartość 290,97 zł.
  • 2 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła dwie golarki ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie na kwotę 439,98 zł.
  • 12/13 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła jedną tablicę rejestracyjną o wyróżniku WWL ?. z pojazdu Mercedes i jedną tablicę o wyróżniku WWL ?. z naczepy ciężarowej. Do zdarzenia doszło w Lipinkach przy ul. Granicznej.
  • 05 / 06 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWL?. z pojazdu VW Golf . Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Długiej .
  • 02 / 03 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWE ?. z pojazdu Suzuki. Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Mieszka I.

KPP w Wołominie / podinsp. Wioletta Zychnowska

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Nowe karetki na Mazowszu dzięki Unii Europejskiej

Nowe karetki na Mazowszu dzięki Unii Europejskiej

Aż 161 nowych karetek trafiło na Mazowsze dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Ambulanse zostały zakupione w ramach największego w Europie projektu COVID-owego prowadzonego przez [...]
0 komentarzy

Nie pozwólmy diagnozie wygrać! Pomóżmy Ewie spędzić piękne chwile z ukochaną rodziną!

Na co dzień pomaga innym, dziś sama potrzebuje pomocy – Ewa Kwilińska, oddany pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Wołominie, mama, żona, a wkrótce [...]
0 komentarzy
8 bezpłatnych powiatowych linii autobusowych

8 bezpłatnych powiatowych linii autobusowych

Z początkiem 2024 roku Starostwo Powiatowe w Wołominie uruchamia 8 bezpłatnych powiatowych linii autobusowych. 30 listopada Rada Powiatu zatwierdziła propozycję Zarządu Powiatu, co [...]
0 komentarzy
Komunikat Burmistrza Radzymina dot. prywatnej inwestycji w Starym Dybowie

Komunikat Burmistrza Radzymina dot. prywatnej inwestycji w Starym Dybowie

Szanowni Mieszkańcy, zgodnie z moim ostatnim komunikatem z dnia 23.10.2023 r. dot. planowanej przez prywatnego inwestora budowy kompostowni i kruszarni w Starym Dybowie [...]
0 komentarzy
Miasto Ząbki ponownie liderem w powiecie wołomińskim!

Miasto Ząbki ponownie liderem w powiecie wołomińskim!

Ząbki po raz trzeci zostały uznane Liderem Powiatu Wołomińskiego według Rankingu Gmin, który organizowany jest przez Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. Rankingi są corocznie przygotowywane [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.