Trzy punkty dla Dolcanu i Mazura

W zeszły weekend (24-25 marca) miejscowe drużyny rywalizowały na boiskach piłkarskich w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Jeśli chodzi o drużyny z powiatu wołomińskiego, to trzy punkty zgarnęły: Dolcan Ząbki i Mazur Radzymin. Jednym punktem musiały się zadowolić ekipy: Huraganu Wołomin, AP Marcovii II Marki. Bez punktu obeszły się kluby: AP Marcovii Marki, Bobra Tłuszcz, Huraganu II Wołomin i Wichru Kobyłka.

IV liga, grupa mazowiecka (północ)

Dolcan Ząbki, w drugim wiosennym meczu, wygrał u siebie z Bugiem Wyszków 4:1. Na inaugurację piłkarskiej wiosny (17 marca) ekipa z Ząbek zwyciężyła na terenie rywala z MKS-em Ciechanów 0:3. Ząbkowianie, z dorobkiem 27 punktów, zajmują 5. miejsce w tabeli. W następnej kolejce, 31 marca, Dolcan zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock.
Huragan Wołomin, w swoim wiosennym debiucie (w 16. kolejce drużyna ta pauzowała), rozegranym na stadionie przy ul. Janusza Korsaka 4, podzielił się punktami z Mazurem Gostynin (0:0). Wołominianie zajmują 13. miejsce (15 pkt.), zaś w Wielką Sobotę zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż.
Andrzej Greloch, trener Huraganu Wołomin, powiedział po meczu – (…) Chociaż patrząc na chłodno myślę, że te dwa punkty gdzieś nam uciekły i u siebie mogliśmy pokusić się o pełną pulę. Chwała chłopakom za podjęcie walki i uważam, iż druga połowa była wyraźnie ze wskazaniem na nas, a przyjezdni skoncentrowali się na tym, aby nie stracić bramki – zauważył.

Liga okręgowa, grupa Warszawa I

Bóbr Tłuszcz w sobotnim meczu, zorganizowanym w ramach 17. kolejki rozgrywek, przegrał na terenie rywala 6:2. Przeciwnikiem drużyny trenera Tomasza Wojdyny w tym spotkaniu była Unia Warszawa. Aktualnie Bóbr zajmuje 9. miejsce w tabeli (25 pkt.). W najbliższym starciu ligowym (31 marca, godz. 12.00) tłuszczanie będą gościli ekipę Victorii II Sulejówek.

Klasa A, grupa Warszawa I

W meczach rozegranych w ramach 15. kolejki rozgrywek (30 – 31 marca) drużyny z powiatu wołomińskiego osiągnęły następujące rezultaty: SKP Korona Warszawa – AP Marcovia II Marki 3:3, Huragan II Wołomin – Mazur Radzymin 1:6, MKS Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 1:0.

Paweł Choim

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.