Radzymin czarował dla Maksa

Wciąż jeszcze jesteśmy pełni emocji po niedzielnym koncercie. Mocno zmęczeni, ale szczęśliwi i to z bardzo wielu powodów. Stan zdrowia Maksa umożliwił mu wzięcie udziału w koncercie. A dochód z akcji wyniósł 21 000 zł., które zasiliły konto chłopca w Fundacji ?Usłysz Marzenia?.

Warto było zobaczyć uśmiech Maksa, kiedy spełniał swoje marzenie. Dzięki Panu Zbigniewowi Jabłońskiemu, Maks jeździł na harleyu, a oczy błyszczały mu z radości. Oczywistą radość sprawił nam wynik, jaki udało się osiągnąć, a jest on niebagatelny ? zebraliśmy prawie 21 000 zł, które w całości zostały wpłacone na konto Maksa w Fundacji ?Usłysz Marzenia? i będą przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację. A dla mnie, jako współorganizatorki, czymś najwspanialszym było doświadczanie ludzkiej bezinteresowności, chęci pomocy, ogromnego zaangażowania. Ten koncert nigdy nie doszedłby do skutku, gdyby nie tytaniczna praca wszystkich WOLONTARIUSZY. Czasem marzli, czasem nie mieli chwili, żeby spokojnie usiąść i napić się wody, byli zmęczeni, ale i tak uśmiech nie schodził im z twarzy. Podczas przygotowań do imprezy spotkałyśmy wielu życzliwych ludzi. Na liście znalazłoby się co najmniej 200 nazwisk, nie sposób podziękować każdemu z osobna, jednak chciałabym wskazać osoby, bez których nie udałoby się osiągnąć takiego efektu. Wielkie podziękowania kieruję do Pani Anety Kiędzińskiej i całej ekipy Fonpolu, która już od 6:00 w dniu koncertu rozstawiała w pocie czoła scenę, montowała oświetlenie, podłączała nagłośnienie i która jako ostatnia, tuż przed północną zeszła z placu boju. Zrobili to zupełnie za darmo – tak jak wszyscy wykonawcy i wszystkie współpracujące z nami przy organizacji firmy.

Jednym z elementów koncertu była licytacja rzeczy podarowanych przez znane osoby. Najwięcej emocji wzbudziła licytacja Fotela Burmistrza Radzymina. Było fantastycznie! Dziękujemy wszystkim, którzy z nami spędzili to niedzielne popołudnie, szczególnie tym, którzy dotrwali do koncertu zespołu Classic, by śpiewać i tańczyć z nami pod sceną!

Budujące jest poczucie, że działając razem możemy osiągnąć tak wiele.

Beata Nadratowska-Grala

 Komitet organizacyjny:
Beata Nadratowska-Grala,
Marta Jezierska,
Anna Chrustowska,
Dominika Pawelec
Kontakt: tel: 608 11 33 08,
email: beata-grala@wp.pl