VIII Gala Liderów Biznesu Powiatu Wołomińskiego

IMGP8477

Dzień po II Kongresie Forum Gospodarczego Powiatu Wołomińskiego w Hotelu „U Pietrzaków” odbyła się Gala Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego. W tym roku statuetka Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego wyróznione zostały cztery firmy.

Kapituła w składzie: Piotr Stroczkowski – Przewodniczący Kapituły, Marek Woch, Helena Kusiak, Aleksander Cisłak oraz Dariusz Szymański po analizie wszystkich nominowanych, postanowiła przyznać statuetki Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego – 2017 następującym firmom: Centrum Multi-Medica Sławomir Gurgon”, ,,Piotro-Stal Adam Piotr Sikora”, ,,STD Nasiłowski ” i ,,Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.”
,,Centrum Multi-Medica Sławomir Gurgon” jest placówką medyczną obecną na rynku od 1997 roku. Jej misją jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie ze szczególną troską o dobro i zadowolenie Pacjenta. Placówka oferuje swoim pacjentom: podstawową opiekę zdrowotną, specjalistkę  ambulatoryjną, nowoczesne Centrum Stomatologii oraz hospitalizację planową. Od 2002 roku prowadzony jest w niej Oddział Zabiegowo-Operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi planowe z krótkotrwałym pobytem Pacjenta na oddziale. Większość świadczeń, które proponuje Multi-Medica można zrealizować bezpłatnie, dzięki umowom zawartym z NFZ.
,,Piotro-Stal” Firma od 1996 roku stale się rozwija. Inwestuje w kapitał ludzki oraz w sprzęt. Głównym obszarem jej działalności jest skup i sprzedaż złomu stalowego oraz metali kolorowych. W jej ofercie znajdują się także usługi związane z demontażem konstrukcji stalowych, z powodzeniem świadczone na terenie całego kraju.
,,STD Nasiłowski” od 1986 roku specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie: instalacji i sieci gazowych, przyłączy i sieci wodociągowych, przyłączy i sieci kanalizacyjnych, robót brukarskich, robót bitumicznych, wszelkiego rodzaju wykopami np. pod budowę bloków lub domów mieszkalnych. Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno – techniczną legitymującą się odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi. Posiada silnie rozbudowaną flotę samochodową i dobrze rozbudowane zaplecze techniczne. ,,Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.” została założona w 1994 roku. Jest jedną z wiodących polskich firm w branży odzieżowej. Specjalizuje się w produkcji bielizny osobistej oraz szerokiego asortymentu bluzek damskich na skalę przemysłową. Wzornictwo WADIMY to kunszt połączony z tradycją, a zarazem nowoczesność i innowacyjność, fantazja, oryginalność i modna stylistyka. – Dzisiejsze spotkanie to okazja  aby przypomnieć w kilku słowach o historii organizacji przedsiębiorców zgromadzonych na okoliczność  przyznania szczególnych wyróżnień. Przedsiębiorcy to ludzie którzy inwestują i ryzykują swoje pomysły i pieniądze, by wciągnąć innych do działania – stwierdził Jan Myszk, prezes Wołomińskiego Klubu Biznesu, otwierając Galę Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego. O  znaczeniu i roli przedsiębiorców w lokalnej gospodarce mówił starosta wołomiński Kazimierz Rakowski, który powołał w tej kadencji po raz pierwszy Forum Gospodarczego Powiatu Wołomińskiego.

opr. Teresa Urbanowska

2017-04-07_152834

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.