Wczoraj pracownicy zajmujący się naprawą zatkanego kolektora ściekowego przy ulicy Wróblewskiego w Radzyminie dokonali makabrycznego odkrycia. W instalacji kanalizacyjnej znajdowały się zwłoki noworodka.
O sprawie najpierw poinformował portal WWL112.PL. Na miejscu szybko pojawiła się policja. Obecnie nie są znane żadne szczegóły wyjaśniające w jaki sposób dziecko znalazło się w kanalizacji.
Do tych doniesień odniósł się burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński: – Niestety te makabryczne doniesienia są prawdą. Przyczyną zatkania kolektora ściekowego okazały się zwłoki noworodka. Ta dramatyczna sytuacja mogła skończyć się inaczej. Pamiętajmy że najbliższe „okno życia” gdzie można w bezpiecznym miejscu pozostawić dziecko, którym z różnych powodów nie można się zająć znajduję się w Warszawie przy ul Kłopotowskiego 18 na Pradze. – możemy przeczytać na profilu burmistrza na Facebooku.
O tę sprawę zapytaliśmy rzecznik prokuratury okręgowej Warszawa Praga. Prokurator Katarzyna Skrzeczkowska przekazała nam, że wczoraj zakończyły się dopiero działania prokuratury i policji na miejscu, a więcej informacji będziemy mogli się spodziewać w ciągu najbliższych dni.

Źródło: portal informacyjny WWL112.PL
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zderzenie osobówki ze śmieciarką w Zaścieniu
Tragiczny wypadek drogowy w Długosiodle.
Zdarzenie na S8 w Kobyłce: auto uderzyło w bariery energochłonne
Strzelał w kierunku auta, ponieważ kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle
Zderzenie dwóch samochodów w Elżbietowie
Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 18-latka, który pijany wjechał w budynek sklepu
Okradła seniorkę, szybko wpadła w ręce nowodworskich policjantów
„Bezpieczna A2” z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca – podsumowanie działań
Na Trasie Siekierkowskiej pędził 178 km/h, miał ponad promil alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami
„Zdenerwowała mnie narzeczona, więc musiałem odreagować”
Policyjna akcja „Poszukiwany” w powiecie wołomińskim
Zdarzenie drogowe w Nowych Lipinach
Dachowanie w miejscowości Kury. Interwencja służb ratunkowych po groźnym zdarzeniu drogowym
Zderzenie czołowe busa i osobówki na DK62

Jedno przemyślenie nt. „W Radzyminie znaleziono zwłoki noworodka w kolektorze ściekowym”