Warsztaty z Gwiazdą – Anita Sokołowska

Cykl „Warsztaty z Gwiazdą”, autorski projekt portalu AllAboutLife.pl z każdą kolejną edycją zyskuje coraz szersze grono fanów wśród topowych dziennikarzy i blogerów. To nie tylko możliwość kreatywnego spędzenia czasu w miłym towarzystwie i poznania nowości rynkowych, ale też bezpośrednie rozmowy z gwiazdami znanymi nam z telewizyjnych ekranów. Regularnie uczestniczą w nich także dziennikarze naszej redakcji.

Gościem specjalnym czternastej edycji, która odbyła się w klimatycznych wnętrzach restauracji „Ruza Roża” była Anita Sokołowska – ceniona i powszechnie lubiana aktorka filmowa i teatralna, którą wielu widzów utożsamia z wykreowaną przez nią niezapomnianą postacią doktor Leny Starskiej w serialu „Na dobre i na złe”. Przesympatyczna, bardzo kontaktowa z ogromnym zaangażowaniem opowiadała na co zwraca uwagę przygotowując posiłki, jakie produkty wybiera i co jest dla niej ważne w odżywianiu.
Aktorkę podczas kulinarnych zmagań wspierali Laurentiu “Lorek” Zedi, Vice Masterchef PL 2018, niekwestionowany autorytet i znawca bałkańskich smaków, Sebastian Kowalczyk – uczestnik programu „Mam talent”, Antonina Flak – młodziutka aktorka filmowa i serialowa oraz firmy Philipiak Milano, Mill Clean – kosmetyki do wnętrz, Hortex Eisberg Polska, Dermaglin, Newby Teas Polska, Panegara, dobrekonopie.pl i OSM Krasnystaw.

Doprawione ogromną porcją humoru i dużą szczyptą kreatywności zdrowe potrawy, na które przepisy przygotowała Anita Sokołowska smakowały wyśmienicie. Kto nie spróbował, będzie tego żałował do końca życia.

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.