Zduni Ekspresja Ognia z Zielonki

W tegorocznym konkursie organizowanym przez gazetę ?KOMINEK? realizacja wykonana przez ?Zduni Ekspresja Ognia?  z Zielonki zajęła drugie miejsce  na najpiękniejszy kominek.?Zduni Ekspresja Ognia? to firma, która zajmuje się budową pieców, kominków, kuchni kaflowych oraz sprzedażą kafli, osprzętu piecowego, wyrobów szamotowych i zduńskich. Firma mieści się w Zielonce. ? Oferujemy szeroki asortyment kafli w różnych wzorach i kolorach, wykonanych ręcznie lub maszynowo przez polskie kaflarnie. Bogata gama kolorów oraz wzorów kafli piecowych, jaką oferujemy, pozwala dostosować je do każdego wnętrza oraz zaspokoić gusta większości klientów. Istnieje możliwość wykonania kafli ręcznie malowanych przez artystę plastyka. Kafle takie są pięknymi dodatkami do Państwa kominka, pieca lub kuchni ? czytamy na stronie internetowej www.kominki-piece.pl. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju. Oferuje nie tylko kafle piecowe ale cały osprzęt piecowy: piekarniki, drzwiczki kuchenne, piecowe, ramy kuchenne, płyty, ruszta oraz wyroby szamotowe, można więc w jednym miejscu zakupić komplet materiałów potrzebnych do budowy pieca kaflowego, kuchni czy kominka.
– W naszej ofercie są także grille oraz kuchnie kaflowe. Oryginalne i nowatorskie rozwiązania w zakresie budownictwa zduńskiego ? przekonuje Dariusz Krupa, Mistrz Zduński.
Zduni Ekspresja Ognia na czele z Dariuszem Krupą angażują się również w działania społeczne biorąc udział w prezentacji lokalnych zasobów podczas uroczystości takich jak rocznica Bitwy Warszawskiej, robiąc pokazy pieczenia w piecu chlebowym czy udzielając porad w ramach zduńskich opowieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.