Dobre rozpoznanie oraz czujność funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Radzyminie przyniosła wymierne efekty. Mundurowi z Radzymina przez bardzo krótki okres czasu na podległym terenie zatrzymali sześciu mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy zgodnie z sądowymi nakazami trafili do wyznaczonych zakładów karnych.
Powszechnie wiadomo, że priorytetem policjantów jest dbanie o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo obywateli. Funkcjonariusze w ramach służby zajmują się też poszukiwaniem osób zaginionych, identyfikacją osób o nieustalonej tożsamości, ustalaniem miejsca pobytu osób poszukiwanych przez ograny ścigania oraz realizują nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Tym razem policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie w zaledwie kilka dni zatrzymali sześciu mężczyzn poszukiwanych sądowymi nakazami doprowadzenia za różne przestępstwa. Trzech zatrzymanych w zakładzie karnym spędzi 8 miesięcy, jeden 6 miesięcy, a pozostali dwaj kolejno 120 i 75 dni pozbawienia wolności. Mężczyźni poszukiwani byli przez wołomiński oraz warszawski wymiar sprawiedliwości.
Źródło: KPP w Wołominie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Rozbój z użyciem miotacza gazu i kwasu butanowego
Nocne wykolejenie pociągu z olejem napędowym
Chwila nieuwagi na niestrzeżonym przejeździe, która mogła kosztować życie. Toyota uderzyła w szynobus
Niebezpieczny poślizg na zaśnieżonej drodze. Kolejny wypadek z udziałem pieszej
Zauważyć, zatrzymać się, pomóc
„Odbierak” wpadł na gorącym uczynku! Skuteczna i szybka reakcja policji
Wołomin: dramatyczne zderzenie trzech aut. Ulica zamieniła się w miejsce akcji ratunkowej
Tragiczny wypadek o świcie. Bus uderzył w ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.
Tragiczny wypadek na DW 632. Samochód uderzył w drzewo – kierowca zginął na miejscu
Groźny wypadek na ul. Płockiej w Sochaczewie. Dwie osoby uwięzione w pojeździe.
Chwila nieuwagi może kosztować zdrowie, a nawet życie. Zdarzenie drogowe z udziałem pieszej w Wyszkowie
Zaatakował 24-latka ostrym narzędziem – został tymczasowo aresztowany
Znieważył przedmiot czci religijnej – namierzyli go kryminalni
Pobili mężczyznę w parku – sprawą zatrzymanych nastolatków zajmie się sąd rodzinny
