Dobre rozpoznanie oraz czujność funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Radzyminie przyniosła wymierne efekty. Mundurowi z Radzymina przez bardzo krótki okres czasu na podległym terenie zatrzymali sześciu mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy zgodnie z sądowymi nakazami trafili do wyznaczonych zakładów karnych.
Powszechnie wiadomo, że priorytetem policjantów jest dbanie o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo obywateli. Funkcjonariusze w ramach służby zajmują się też poszukiwaniem osób zaginionych, identyfikacją osób o nieustalonej tożsamości, ustalaniem miejsca pobytu osób poszukiwanych przez ograny ścigania oraz realizują nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Tym razem policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie w zaledwie kilka dni zatrzymali sześciu mężczyzn poszukiwanych sądowymi nakazami doprowadzenia za różne przestępstwa. Trzech zatrzymanych w zakładzie karnym spędzi 8 miesięcy, jeden 6 miesięcy, a pozostali dwaj kolejno 120 i 75 dni pozbawienia wolności. Mężczyźni poszukiwani byli przez wołomiński oraz warszawski wymiar sprawiedliwości.
Źródło: KPP w Wołominie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Poważne zderzenie busa z motocyklem na DK62. Młody motocyklista trafił pod opiekę ratowników
Bus wjechał do rowu – 4 osoby ranne
Miał jechać 50, pędził 128 km/h. Surowa kara dla 35-latka
Nietrzeźwy kierujący skuterem nie zatrzymał się do kontroli
22-latek jechał pod wpływem narkotyków, miał przy sobie znaczne ilości mefedronu- trafił do aresztu
Wsiadł za kierownicę, mimo, że miał zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. Teraz straci uprawnienia na kolejne 3
Bez tablicy, bez uprawnień i z ponad 3 promilami!
Zarabiali na fikcyjnych sklepach internetowych – oszukali w ten sposób ponad 440 osób!
Pożar autobusu miejskiego w Warszawie. Pojazd stanął w płomieniach, ogień uszkodził ekrany akustyczne
Kierowca „przewozu osób” z zarzutami za przestępstwo drogowe
Wykorzystali chwilę nieuwagi i ukradli 60 tysięcy złotych
Mieszkaniec Targówka stracił 100 tys. złotych!
Napastnik z tramwaju zatrzymany
Korupcyjny układ w spółce kolejowej rozbity
