6 czerwca odbyła się ostatnia kolejka Powiatowych Spotkań Piłkarskich „Better Togheter” w Wołominie. Przez 4 tygodnie ponad 100 młodych zawodników zostawiało swoje serce na boisku, grając mecze z różnymi drużynami.
Gra odbyła się bez presji wyników – liczyła się tylko przyjemność z możliwości gry.
W rozgrywkach udział wzięły reprezentację :
- Wołomina ( aż 5 drużyny)
- Klembowa
- Duczek ( 2 drużyny )
- Wyszkowa ( 2 drużyny)
Podczas ceremonii rozdania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal a drużyna puchar za udział. Dodatkowo w każdej drużynie wyróżniono jednego zawodnika.
W kategorii 2014 / 2015 :
- Reprezentacja Duczek 2015 – Nataniel Przybysz
- Reprezentacja Wołomina B1 – Maxim Kluchka
- Reprezentacja Wołomina A – Leon Mirowski
- Reprezentacja Klembowa – Szymon Wojda
- Reprezentacja Wyszkowa – Marcel Mróz
W kategorii 2013 i starsi :
- Reprezentacja Duczek – Nikita Klochyńskyi
- Reprezentacja Wołomina 13 – Mateusz Chudzian
- Reprezentacja Wołomina C – Jeremiasz Janas
- Reprezentacja Wołomina C2 – Aleksander Zakrzewski
- Reprezentacja Wyszkowa – Piotr Jadacki
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom!
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć https://www.ampgool.pl/zdjecia/powiatowe-spotkania-pilkarskie-better-togheter-wolomin-wiosna-2023/
Współorganizatorem wydarzenia był Powiat Wołomiński, a Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan objęła je swoim patronatem.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów
22 czerwca 2026 r. rozpoczęły się prace związane z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na drodze powiatowej. Roboty obejmą odcinki: Chrzęsne – Sulejów –
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
19 wypadków na drogach Mazowsza w miniony weekend. 22 osoby ranne, 40 nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu
W miniony weekend, od 19 do 21 czerwca 2026 r., na drogach garnizonu mazowieckiego doszło do 19 wypadków drogowych, w których 22 osoby
[...]
0 komentarzy
