Bogdan Grzenkowicz: Wybory 2015

Załóżmy, że jesteśmy już po wyborach Prezydenckich w 2015, niespodzianki nie było, bo być nie mogło. Jesienne wybory parlamentarne 2015 r. również są przewidywalne.

Tak jak przewidywalne były wybory samorządowe w 2014 r. jak i wysoki odsetek głosów nieważnych. Warto wiedzieć, że na zaproszenie Wladimira Czurowa zwanego ?czarodziejem Kremla? z CKW Federacji Rosji w dn. 23-24.05.2013 r. do Moskwy na szkolenie udała się 12 osobowa delegacja z PKW. Czego dotyczyło szkolenie tak licznej grupy? Przed wojną, przy 30% analfabetyzmie, głosów nieważnych było poniżej 1%. W 2014 r. 2.5 mln głosów jest nieważnych.W Restauracji ?Sowa i Przyjaciele? wyraźnie słyszymy negocjacje Prezesa NBP Marka Belki z Ministrem MSW. W szczerości do bólu Bartłomiej Sienkiewicz wygłasza dość kontrowersyjne, aczkolwiek prawdziwe opinie. Oświadcza z rozbrajającą szczerością, że ?państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje?, a Belka, że Polskie Inwestycje Rozwojowe to ?ch…, dupa i kamieni kupa?. Równie szokującą informację przedstawia Minister Sienkiewicz ?PiS ma 43% poparcia?. Jako źródło podaje badania CBOS. Musi doskonale zdawać sobie sprawę co mówi. Problem jednak w tym, że takiego wyniku opinia publiczna nigdy nie usłyszała. Panowie spotkali się 13 lipca 2013 r. a w tym okresie żadne badania CBOS nie potwierdzają słów Ministra. Sondaż z 17.05.2013- 26 % dla PiS, 14.06-27%, 12.07-czyli w przeddzień rozmowy 26% dla PiS. Dokładanie w miesiąc po spotkaniu 13.08 PiS ma 24 %. Polacy zetknęli się w restauracji ?Sowa i Przyjaciele? z Rzeczywistą Polską.

Faktem jest, że podczas wyborów samorządowych w 2014 r. strona, na której wprowadzało się kandydatów zaczęła działać po terminie. W przeddzień wyborów parokrotnie była zmieniana wersja kalkulatora wyborczego. Pliki definiujące dane wyborcze dla obwodów nie były gotowe do 13.XI. Mało tego, w noc wyborczą część certyfikatów przewodniczących utraciła ważność. Należy do tego dodać ?niepełnosprawność umysłową Polaków?(tak twierdzi Władza i Media), którzy nie potrafili prawidłowo oddać ważnego głosu. Dziwnym trafem wybory samorządowe rządzą się innymi zasadami, mamy do czynienia z olbrzymią ilością głosów nieważnych, zwłaszcza w Sejmikach.

Wystarczy pilotem włączyć TV i oto ukazuje się nam Nierzeczywistość, czyli Fikcyjna, Wirtualna Polska, Nierzeczywiste finanse, Nierzeczywista gospodarka, Nierzeczywiste problemy, Nierzeczywiste Państwo, Sondaże. Widz czasami ma wątpliwości, ale kto nie chciałby żyć miło i wspaniale. Tak więc w imię świętego spokoju miliony Polaków uwierzyły w tę Nierzeczywistość. Warto zadać sobie pytanie, dlaczego pokazywana jest Nierzeczywistość. Odpowiedź nie jest skomplikowana, aby nie zauważyć Rzeczywistości, czyli prawdziwego obrazu Polski. Prawda o Polsce jest pełna niepokoju, obawy.

Jak wynika z rozmowy biesiadników, Belki i Sienkiewicza istnieją inne wiarygodne sondaże, którymi dysponuje tylko System Władzy, a to co podawane jest gawiedzi ma za zadanie sterowanie nastrojami opinii publicznej i kontrolowanym przygotowaniem do wyborów, które niewiele mają wspólnego z Rzeczywistymi decyzjami Polaków przy urnach. PKW sprawuje pieczę nad wyborami. ?Państwo Polskie Istnieje Teoretycznie?. Nie są ważne sondaże, nie ważne kto jak głosował, ważne kto liczy głosy… Czy nadal mamy wątpliwości jakie będą wyniki wyborów w 2015 r.?

Jedno przemyślenie nt. „Bogdan Grzenkowicz: Wybory 2015

  1. Ale spiskowa teoria dziejów. Jeszcze do tego dodać trotyl, hel, sztuczną mgłę i resztę tych dupereli. Idź facet z tym na wiec PiS-u tam ci dadzą wiarę a tu wychodzisz na głupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.