Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę w Nowym Bosewie. Motocyklista, wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z osobówką. Motocykl którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych, a kierujący nim mężczyzna, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Motocyklista w ciężkim stanie, został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

W sobotę ( 27.04) około godziny 10:40 w Nowym Bosewie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe w tym Lotnicze Pogotowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki suzuki , 43-latek, mieszkaniec powiatu ostrowskiego, podczas manewru wyprzedania innego pojazdu, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki audi, którym kierował 65-latek z powiatu wołomińskiego. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że motocykl którym poruszał się 43-latek, nie posiadał aktualnych badań technicznych, a sam kierujący uprawnień do kierowania pojazdami. Motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.
Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną rozwagę. Pamiętajmy: dobrym kierowcą nie jest ten, komu wydaje się, że potrafi dobrze jeździć, ale ten, kogo umiejętności przewidywania przewyższają umiejętności jazdy.
Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik/ KPP Wyszków
Więcej wiadomości z Mazowsza
Pożar samochodu w Zielonce
Czarna seria wypadków z udziałem pieszych
Pożar pustostanu w Turowie
Pies przetrzymywany w brudzie, odchodach, w stanie rażącego wychudzenia i bez pokarmu, chory i pozbawiony opieki weterynaryjnej
Udaremniony przemyt papierosów balonem
Brawurowa prędkość i niebezpieczne manewry kierowców na S7
Nie wolno strzelać do dzików – przypomnienie zasad bezpieczeństwa
Poważny wypadek z udziałem trzech pojazdów. 18-latek trafił do szpitala śmigłowcem LPR
Niewybuchy w ziemiach Mazowsza
Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej ze skutkiem śmiertelnym
Uwaga na oszustów podszywających się pod Zastępcę Dyrektora Biura Kryminalnego KGP
Ciężarówka na boku na DK92
Wyrok Sądu w sprawie Marzeny K., matki niepełnosprawnego Kacpra oskarżonej o usiłowanie zabójstwa
Tragiczny wypadek na DK50
